faith

Ärge hõisake enne õhtut

Tean, et kõik praegu rõõmustavad, sest Kaja moodustab uue valitsuse, aga esiteks on ta ühe katse juba perse keeranud, võib vabalt seda uuesti teha. Ja teiseks … Ma nägin öösel unenägu, mis ilmselgelt on ilmutuslik. Ja olgu öeldud, et ma ei arvanud hetkekski, et see valitsus võiks laguneda, sest arvestades seda, et me elasime siin olukorras, kus peaministril silm ka ei pilkunud selle peale, et meil pole näiteks PANDEEMIA ajal faking VAKTSINEERIMISKAVA, sest poliitikutel kulub kogu aeg abielu üle diskuteerimise peale ära, siis no mis see väike korruptsiooniskandaal siin.

Igatahes, ma nägin unes, et Cyrus oli mu peale väga pahane, sest ma olin meid temaga arutamata kokku kolinud Peedo (st ühe ronimisguru) ja mingi täiesti random venelasega. Venelane saab ilmselgelt ainult Keskerakonda tähendada. See, et Cyrus vihane oli, tähendab ilmselgelt seda, et välismaalastel läheb elu hapuks — nii et äkki ikka jälle uus EKRE ja Keskerakonna koalitsioon? Loodan, et Peedo tähendab seda, et sport tehakse lahti. Jään küll mehest ilma, aga saan vähemalt trenni minna, asi seegi.

Okei, okei, ma olen valmis tunnistama, et tegelikult võib see unenägu olla tingitud ka sellest, et me hakkasime päriselt aktiivselt uut kodu otsima. See kõlab nagu täielik esimese maailma mure, aga see tõesti ON raske. Valikut on lihtsalt nii palju ja iga päev tuleb peale. Hindu kahjuks ülemaailmne pandeemia meil langetanud ei ole, aga no vähemalt valiku vähesuse üle ei saa tõesti kurta.

Oot, uni peaks ka käima kuskile v?

Ja ma ei tea, kas asi on selles, et mul on madal D-vitamiini tase (käisin siin töötervishoiuarsti juures, selgus, et soovitatav tase on 85-90 mingit asja, mul on see number 45), aga ma olen kogu aeg nii väsinud, et magan öösiti 9 tundi ja ärkan ikka väsinuna. Vaevu saan oma tööasjad igapäevaselt tehtud, aga eriti midagi muud ei jõua – just vaimselt, mitte ajaliselt. Ühe sõbra raamatut lubasin arvustada, see on siiani lugemata. Teie sada lõputööideed ootavad postkastis, ma pole jõudnud ühtki veel lugeda. Eelmisel nädalal ma ei teinud esmaspäevast reedeni isegi mitte ühtki trenni. Sel nädalal ikka võtsin end eile kokku ning rippusin veits erinevate sõrmedega + tegin kerelihaseid ja ülakeha, aga see tahtis ikka metsikut sundimist.

P.S. Filmisin end eile oma hädiseid ühe käe lõuatõmbeid harjutamas. Okei, pole isegi paslik neid selles etapis nii kutsuda, aga teoreetiliselt see harjutus on mõeldud selleks, et spetsiifiliselt ühe kehapoole jõudu arendada. Täitsa huvitav on vaadata, mis lihased aktiveeruvad, mul näiteks tavalisi lõuatõmbeid tehes küll alaselg niimoodi tööle ei hakka. No ja muidugi on siit ka kohe näha, kumb kehapool tugevam on ja kumb muude lihaste abil rohkem kompenseerima hakkab. 😀

11 kommentaari “Ärge hõisake enne õhtut

 1. Mina, kõikide pisiasjade “aga see võib organismile ka hästi mõjuda, proovime!” asjatundja: jaa, D-vitamiin on sitaks mõjukas, seda tasub võtta ja oma organismuses tase kõrgel hoida.

 2. Uue kodu valikul pidage silmas, et uusarenduste uksepiidad ja siseseinad on nagu paberist, nii et sellist trenni nende vahel teha on kaheldav.

 3. Mu esimene reaktsioon valitsuse kukkumise kohta (notsu komm blogisabas) – loll nali.
  Peale algallika kontrollimist teine mõte: kas teevad jälle sama triki mis eelmine kord. Tänaseid uudisi kuulates tundus, et kesikud arutasid seda varianti õige pikalt. Ega me enne kindlalt tea kui koalitsioonikokkulepe alla kirjutatud, Repsi mesimagusat juttu ei julge väga uskuma jääda.

  Mul hakkab õlg valutama ainuüksi su akrobaatikat vaadates 😛

 4. Mind väga huvitab see käibefraas ” Kaja käkkis ära”. Saaksid sa selgitada, millisel viisil?
  Mu meelest oleks ta võinud ka hundirattaid visata, tal lihtsalt puudus võimalus, kuna kolm taati tahtsid koos koalitsiooni teha. Samuti ei saa ma aru meedias korduvalt olnud väitest, kuidas ” Kaja on Jürit solvanud”??? Nagu?? Mul on see solvamiskoht vahele jäänud, aga kui, siis. miks Martinile on võimalik andestada, aga Kajale mitte?

  Ehk siis, minu arusaamade järgi on eelmise koalitsiooni võtmekomponent HVS ja Jüri võimuiha ning Kajal pole sellega miskit pistmist,
  aga muidu olen nõus. Ma usun, et varem või hiljem viib seekord Martin Jürile tordi ja elu läheb vanamoodi edasi. Naiste, eriti noorte, koht ei ole valitsuses ja vanemate (olijate) patud makstakse järglastele veel 7 põlve kätte
  (see viimane oli iroonia).

  1. Jäi mulje, et tal ei olnud üldse mitte mingit plaani, nii et ta hakkas alles tol hetkel erinevate erakondadega flirtima, kellelegi konkreetset ettepanekut tegemata. Teistel olid juba plaanid selged ja konkreetsed ettepanekud olemas.

 5. Lõuatõmmetest- ma näen vahest harva unes, et olen jälle u 17-20, jumalast terve, aga tänapäevaste teadmiste ja vahenditega, ja ronin samamoodi ainult sõrmede abil mööda hiigelsuurte varisevate fassaadidega majade seinu, sest nt ei saa oma uude korterisse sisse, kuna majal pole treppe. Seepärast oli nii paar posti tagasi nähtud tippronina kui ka Sinu video peale täielik “aa, ma olen selles maailmas olnud ja tahan sinna tagasi”-tunne.
  Karta on, et Kaja Kallas trygitakse jõuvõtetega eemale seetõttu, et meil on poliitika alati alatute vanameeste mäng olnud, kui veits utreerida. Praegu täiesti kogemata (aktiivsete kisakõride poolt väga vihatud) presidendiks saanud pr Kaljulaid teeb Eesti jaoks täiesti enneolematut ajalugu, kui Kallase tõesti peaministriks tehtud saab. Kardetavasti läheb järgmistel valimistel kõik jälle vanamoodi edasi, sest valitsemine ikka ei ole naiste asi ja las orjavad niisama ja kodus ja on vait. Lisaks veel aktiviseeruvad patoloogilise pideva kättemaksujanu käes kannatajad nii poliitikas kui eraelus.
  Talinast veidi välja ei taha kolida, või on terve Harjumaa viisakad ja teile sobivad asumid ikka veel kallid?

 6. Kinnisvaraturg on suhteliselt masendav hetkel. Peamiselt ripuvad üleval ühed ja samad pakkumised, mida vahepeal siis uuendatakse (lükatakse vana kuulutus uuesti kõrgema hinnaga üles ja hakatakse sealt siis “allahindlust” tegema), kui mõni vähegi kobedam objekt ilmub, on enamasti sama päeva jooksul ära broneeritud. Sügisest saati tõmblen ja olen lootust kaotamas, põhimõtteliselt tuleks helistada kell 3 öösel ilmuva kuulutuse peale, et davai ma olen maja ees ja papp on kaasas. Mis puutub pappi, siis emapalga peale soovitas üks pank otsesõnu hankida mees (käendajaks) või minna tööle, teised olid natuke mõistlikumad.
  Uusarenduste peale mu hammas ei hakka, vast seal kus suuremad rahad mängus, on ka konkurents väiksem.

  1. Ma olen ka siin mõelnud, et tuleb ikka oma edukas start-up teha, 500 tuhande eest saab juba hulga ilusamaid asju hulga paremates kohtades. 😀 Aga väikevennal mul läks vist kolm aastat kodu ostmiseks. Hoidis pidevalt kuulutustel silma peal ja hüppas ka heade pakkumiste peale. Tema puhul tasus kannatlikkus ära küll, väga kena korter on.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.