anna kannatust

Öelge ausalt, kes teist noris Kaisaga?

Nagu konkreetselt iga kord, kui mulle fiidis mõni Kaisa Abneri pilt ette jookseb, on pildil igati heas vormis naine, aga jutt on selline, mille võiks kokku võtta lausega “teised eided ütlevad, et ma olen lits” – ja samas, kui ma kommentaare vaatan, on need kõik üdini positiivsed? Ma täitsa tõsiselt tahaksin teada, kas ta kustutab negatiivseid kommentaare või need eksisteerivadki ainult tema enda peas?

Et kui minu luba tahate, siis olge aga lahked, pange julgelt pesu- ja pepupilte Instasse, vannun, et mina ei zoomi neid sõpradele saatmiseks. Blogisse ehk panen, aga no mis selgi juhul häbeneda, ilus kann ju.

Ma lihtsalt praeguseks hetkeks olen valmis uskuma, et ta on peast segi, sest esiteks, aastal 2021 ei heida keegi sulle ette seda, kui sa kuskile pesupilte paned. Sinu ainus viga on see, et need pildid on Instas, normaalne naine paneks need OnlyFansi ja kilkaks, et ta on enterpreneur. Teiseks. Ja see on see tõsisem asi siin. Kui sa arvad, et ma olen unustanud selle, mida sa alles hiljuti verivorsti ja pohlamoosi kohta ütlesid, siis arva uuesti. Mõnda asja ei unustata ega andestata, nii et edaspidi vali sõnu, enne kui hakkad kellegi teise 🍆kritiseerima.

P.S. Võtke teatavaks, et see emotikon tähistab vorsti, eks ole. Mu android diskrimineerib karnivoore.

43 kommentaari “Öelge ausalt, kes teist noris Kaisaga?

 1. Ma lisaks, et kokkuvõttev lause oleks pigem “teised eided ütlevad, et ma olen lits, aga tegelikult on nad lihtsalt kadedad, sest kõik mehed tahavad mind “.

  1. See lihtsalt tuletab mulle meelde ühte blogijat, kes ütleb enamvähem igas postituses, et teda ei huvita, mida teised arvavad. Nagu ahah, aga kui see tõsi on, siis miks seda muudkui korrutada. 😀

 2. Üks Eesti blogija kordab kogu aeg “ma ei oska eriti ronida” ja lisab video, kus ta pmst ripub ühe küünega karniisi küljes.

  Me KÕIK oleme tähelepanu-hoorad, väikesed vahed vormis ja väljenduses on väikesed.

  1. Noh, erinevus on selles, et mina olengi igas mõttes üsna keskpärane ronija. 😀 Naudin lihtsalt ronimist sellest keskpärasusest hoolimata. Aga su üldise järeldusega olen nõus, oleme oleme.

  2. Minu mootor pole tähelepanu, vaid ma kinnitan iseendale, veenan ennast.
   Vbla see neiu ka muretseb enda sees ja siis vaidleb kõval häälel selle lolliga enda sehen?

 3. Mitmekylgselt ilus.
  Mis ta ei ole endaga rahul vä?
  Või siis kõlab nagu väga (sihtgrupi)teadlik turundus.
  Aga ma pole plogimaailma rammusate skandaalide e tööriistakastiga kursis ka.

  1. Ma arvan, et sellel võistlemistasandil ta ei vaata oma keha ka ainult pilguga “olen ma seksikas või ei?”, vaid ka pilguga “kas see meeldiks kohtunikele või ei?”, mis päris 100% ei pruugi kattuda. Aga “skandaal” oli lihtsalt see, et ta ütles, et normaalsed inimesed ei pane verivorstile pohlamoosi ja ekskjuus mii, ma olen valmis rusikavõistlust pidama sellise jutu peale. 😀

   1. Verivorst iseenesest jätab mind kylmaks, aga millegi halvustamine iseenesest näitab ytleja, ee, piire. (Kui sa ei ole kellegi arst või dietoloog, siis ära mölise.)
    Lugesin mõne lause inimese plogi ka. Sain teada, et treener ja võistlev bikiinifitnessitegija. Yldistan vbl ylekohtuselt, aga kui selline detailideni konfliktne ja plahvatusohtlik suhtlemisviis selles seltskonnas on pigem tavaline, siis fakk seik, karm hind ilus olemise eest.

    1. Mõni naudib plahvatamist ja sellega kaasnevat, aga mul hakkab sellest, ka kellegi teisega toimuvat nähes, fyysiliselt halb, kontrollimatult, pikaks ajaks, järelnähtudega. Õnneks on meil võimalik enamasti seltskonda valida, rahu ja armastust, või otse vastupidi 😁

   2. Ta näeb välja, nagu ta oleks sust umbes 2 m pikem, kas ikka tasub nii erinevas kategoorias inimesega vehelda, pohlad või mitte pohlad.
    Muidugi gati võimas keha ja suur töö sellega tehtud, mul on küll kade… Ja ma ei suuda üldse ette kujutada naist, kes julgeks seda kritiseerida. Kritiseeriv mees peaks kah ikka kõvasti lõvimorssi olema joonud enne.

    1. Ma võin ilma igasugu morsita öelda, et mulle ei meeldi bikiini-fitnessi tegevad naised üldiselt ega need fotod konkreetselt. Kas mulle peaks meeldima? Miks peaks meeldima? Kas igale mehele peab iga poolalasti naine meeldima? Sellist sundi ei tohiks küll olla.

     Iseasi, kas meeldimise / mitte-meeldimise väljendamine on “kriitika”. Sisulisel tasemel kriitikat mulle täiesti tundmatu spordivormi kohta ma tõesti ei taha teha. Aga öelda, et mulle ei meeldi konkreetse piiga väljanägemine, seda võib ju igaüks? Nagu igaüks võib öelda, et talle ei meeldi jäätis või pohlamoos.

     Ja veel kolmas asi on, kas seda mitte-meeldimist väljendada või ei. Ma siin võtan noka lahti teha mitte sellepärast, et tahaks inimese pihta arvamust avaldada, vaid selleks, et öelda, et arvamuse _omamine_ on ju ometi okei.

    2. Ma ei arvagi, et kõik peaks kõigile meeldima. Jutt käis sellest, et Kaisa eeldas mingit viginat.

    3. Moraali ei taha ma küll kellelegi lugeda ja vigiseda ka mitte. Seda jah, et vigisemiseks peaks kõvasti alla võtma. Karta on ka, et pärast alla võtmist pole enam alust vigiseda, sest siis on kõik läbivalt pandavad.

    4. Kummaline kokkusattumus, et eile pakkus youtube mulle vaatamiseks suvalise bodyfitnessi video. Täisverelise lihasööjana ei suutnud end tagasi hoida lingile klikkimisest 😛 Pean tunnistama, et erinevalt Kaurist tunduvad need neiud minule küll välimuse poolest ahvatlevad: ***https://www.youtube.com/watch?v=Hr1Riqtzppw***

    5. Ma saan aru, mida sa öelda tahad, aga mulle meeldib siiski tõlgendada su kommentaari nii, et “erinevalt Kaurist (kes ei ole sugugi seksikas) on bodyfitnessi daamid väga seksikad”.

    6. Mitte kokkusattumus, vaid Google inseneride ja masinõppe tubli töö. Mul on hea meel, et nad suutsid seekord Tomi ja talle meeldiva sisu kokku viia!!! Mulle pole seni sellist kraami pakutud, ju teavad, et ei meeldi 🙂 See-eest on mul palju sportlikke noori mehi suusatehnika harjutusi näitamas.

    7. Notsu küsis peenisepikenduse kohta.

     Ma arvan, et kogu see reklaami-asjandus on endiselt täiesti lapsekingades. Ainus platvorm, mis asjale on pihta saanud, on Facebook. Kõik ülejäänud keskkonnad reklaamivad täiesti lampi. Mulle topitakse venekeelseid reklaame hunt teab millest, naiste hügieenitooteid, sama reklaami sadu korda järjest (ilma naljata), jne.

     Ma ei tea ka, kas ma tahan, et reklaam oleks täpsem või vastupidi – las olla “mööda”. Oleks päris kole, kui Google päriselt ka teaks, mida mul vaja läheb.

    8. Vahel ma isegi taban reklaami seost millegagi, mida ma juba olen klikkinud. A küllap minu veebikäitumine ongi hästi segadusseviiv. Kunagi oli juhus, kus ma täiesti töistel põhjustel uurisin põhjalikult Prantsuse meeste alusepesusaite.

    9. Pergel, oma kommi üle lugedes ajas muigama küll, no seekord vähemalt ei pannud täiega puusse mis oleks juhtunud kui eelistanuks Kauri 😀
     Ma saan aru küll, millele te vihjate 😛 Kummaline kokkusattumus seepärast, et temporaalselt värk nihkes, ma nimelt vaatasin enne bikfitnessi videot kui Rentsi blogi 😛 Reklaami täpsusega on korporatsioonidel veel õppimisruumi. Just praegu vaatasin, et FB pakub mulle mitmete arvutimängude kõrvalt “University of Cambridge winter festivali”??? – nagu isegi kui ma tahaks sinna minna siis lihtsalt ei lasta ju! Peenisepikendusi, viagrat ja sekslelusid pole tükk aega valikus olnud – ju müüjate tagasiside vihjas, et see klient soovib miskit vürtsikamat 😀

   3. Pohlamoosi koha pealt olen Rentsi parteis, pohlamoos sobib pea iga toiduga! Perfektne taaskaal magusa, mõrkja ja hapu vahel!

    Kanni ja muude vormide poolest sutsu liiga “tugev” minu maitsele. Seda mitte kriitikana, lihtsalt enda alaväärsuskompleks. See tädi keeraks mu ilmselt maadlusmatil pikema jututa kringliks, isegi kui ma üritaks vastu hakata 😛

    1. Kusjuures ei pruugi (mehi maadlusmatil kringliks keerata). Need ilulihased on sageli üllatavalt ebafunktsionaalsed. Mul on üks sõber, kes raskejõustliklase peres kasvanuna oli endale noore mehena uhked ilulihased kasvatanud, aga kui täiskasvanuna võitluskunstidega tegelema hakkas, oli sunnitud neist loobuma, sest kiirus jäi muidu kesiseks.

    2. mul pole päris meeles, aga ükskord sa vist refereerisid ka seda, et kui Cristiano Ronaldo endale ilulihased kasvatas, siis kiirus kannatas mõnevõrra (aga tehnika oli nii hea, et ta sunnik võis seda endale lubada)?

    3. Vastab tõele, massi liigutamine raiskab kiirusaladel vajalikke mikrosekundeid. Mul on erinevate tegevuste (ja noorest peast ka karatetrenni) kogemus kyllaltki suures kaaluvahemikus. Täpseid liigutusi nõudvatel aladel muudab juba 4-5kg (ysna suur % ju nn harju keskmise 60-65 juures) kehakaalu erinevus kehatunnetust. Aga muskel on raske.

    4. Maadlusmatt ja karate tatami kaks iseasja. Kui musklis tüüp su kaenlasse võtab saad minema vaid ebatraditsionaalseid (võistlustel keelatud) võtteid kasutades 😉
     Distantsilt tõepoolest on pikka aega ette näha kui suur tüüp lööma hakkab. Lähed käid vahepeal baaris ja teed õlle, tuled tagasi astud talle selja taha, tonksad põlveõndlasse ja tõmbad sirakile … ja siis paned plehku 😀

 4. Jätkuvalt, see neiu näeb hea ja terve välja. (Ilma igasuguste seksuaalsete kavatsusteta.) Tippfitnessijad on aastakymnete jooksul pidanud erinevate moodidega kohanema, nt 1990-tel tulid korraks moodi hiiglaslikud atleedid (ka naistele oli pikka kasvu olemine soovitav), seejärel ylireljeefsed kehad. Ma ei näe rasvavabaks põletatud figuuril teravalt välja joonistuvaid kõõluseid ega kogu keha katvaid jämedaid veresooni, samuti härja mõõtu suurt lihaskonda, ainult intensiivse trenniga vormitud täiesti inimlikku tantsijakeha, millel on pehmeid naiselikke vorme ka kyllalt, mis teile ei kõlba, mehed? 🙃

   1. No kuule, ega kõike ei pea kaaluma ka seksukõlblikkuse pilguga. Mõni nähtus on ju ainult silmailuks ja/või tegija enda lõbuks
    Kes tahaks suusatajate või profiliiga tantsijatega myrada? Nemad on yleni nagu kruvipink 😁

    1. Naised võite mulle nüüd täie rauaga lajatada, sest avaldan arvamust, mis kipub teid tagajalgadele ajama. Kui noore kena naise strateegilisi piirkondi vaid paar senti liibuvat riiet katab siis tee või tina aga hetero (vanuses 5 – 105) mehe mõtteid pole võimalik seksuaalsest teemast eemal hoida. Miskit pole teha, loodus on riistvara ja tarkvara nii kokku pannud. “That’s how the brain is wired” 😉

     Suusatajatest jätavad nii mõnedki mulle väga ahvatleva mulje. Suurest hulgast võiksin välja tuua näiteks Lyndsey Vonn või meie enda kodumaise Kelly Sildaru.

    2. Tagajalgadele, höhö. Me vaatame asju lihtsalt väga erinevate elukogemuste taustalt (sealhulgas see, et meestele ja naistele kehtivad erinevad moraalireeglid ja see paraku määrab inimese elus põmst kõik). Minu ebaordinaarne elukogemus lubab mul rohkem erutuda nt metsatööriistadest ja muude rauast esemete tekitatavate häälte ilust, kui vastassoost isikutest, elu on selline, mis teha. (Ma TÕESTI pyyan õiglane ja viisakas olla, kuigi alati ei tahaks 😁😁 )

    3. Tom, kullakene, naised tegelikult saavad aru küll, mis mehi kiima ajab. Lihtsalt nad eeldavad, et täpselt samamoodi, nagu sa ei karjuks tänaval järgi, et ae, mis ilusad tissid, ei hakka sa suvalisele võõrale naisele internetis ka tema keha kohta kommentaare tegema, või mis mõtteid see keha su peakes(t)es tekitab.

    4. Aga tom, Kelly sildaru kiidan küll heaks. Tal ju keskkool lõpetamata veel, saab su lapsi koolitundides ka järgi aidata, kui vaja.

    5. No just nii ongi, et viisakamad meeskodanikud meist ( mina kaasaarvatud) kontollivad keelt ja käsi ehkki mõtted jooksevad pea kõigil meetel sama rada.

     Kelly koha pealt annaks minu lapsed pigem talle järelaitamise tunde😉 (ma ei pea muidugi suusatamist silmas).

 5. Seal kontol seda põhipoosi vaadates hakkas selg valutama. Pidin vastukaaluks, lõdvestuseks hülgepilte vaatama.

 6. Instas on selline konto nagu you look like a man. Sinna võetakse kokku kenad asjad, mida naistele öeldakse, sest need naised 1. on internetis 2. tegelevad mingi lihaseid kasvatava spordialaga.
  Eks seal enamasti ikka täis loomaaed ja väga palju ebaviisakusi, aga “minu jaoks see pole atraktiivne” ja “oi ta saaks ikka minust jagu küll” on kaks surematut klassikut.

  Teate. On täiesti okei vaadata mingit pilti, mõelda selle kohta midagi, ja see arvamus enda teada jätta 😀 “Kas ma siis ei võiiii” – jah ikka võid, aga kui ma nüüd seletaks, miks äkki siiski ei peaks, siis tekib siuke dissonants veidi, sest tegelikult ma ei räägi ju oma kolmeaastasega, et miks sellised asjad vb päris sobilikud pole.

  1. Muide, mõtlesin siin vahepeal, et “oi ta saaks ikka minust jagu küll” on mõte, mis loogiliselt võttes võib naisel pähe tulla enamikul puhkudel, kui ta meestega suhtleb. Et pmst kui vahel harva näeb mees sellist naist, kes äratab sama mõtte, siis on see lihtsalt väike sissevaade sellesse maailma, kus suurem osa naisi kogu aeg elab. Heteronaiste puhul tähendab see, et suurem osa atraktiivseid isendeid on ka potentsiaalselt ohtlikud, kui nad tahavad kahju teha.

 7. Oma jutu järgi tundub ju Kaisa selline wannabe olema. Nagu sa aru saada, et selle “sisina” all ta mõtleb ise nagu mingi “teisejärguline ” inimene peab tema arust mõtlema. Ma kujutan ette, et ta kujutab ette, kuidas ta pilte süvausklikud memmed kloostris vaatavad ja ahhetavad kuni südari saamiseni. 🙂
  Nagu aru saada ta on ju kõigest naine, igasugune kriitika keha kohta on emotsionaalne piin või ilu rüvetamine mis käiab peas ja tekitab ahastust. 🙂

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.