faith

Mina ja mu suured sõrmed

Nagu vanasti “mina ja mu suur suu”, eks ole. Oli mul vaja teha see postitus teemal “miks keegi ei kirjuta”. Mina mõtlesin loomulikult meie kvaliteetblogijaid, aga selle peale ärkas hoopis staarahistaja Roland Hein. Käisin suisa vaatamas, viimati kirjutas ta mulle septembris 2019 (kajastasin seda siin), nii et tegelikult on ju niigi pea poolteist aastat rahu ja vaikust olnud.

Kirja pealkiri oli “Kohus”, nii et kinniminek mul varsti

Mis ma ikka oskan öelda, vabandan kõigi ees, kellele oma õelate sõnadega olen haiget teinud. Ainsaks erandiks Kaisa Abner, sest kui sina ikka dissid pohlamoosi ja verivorsti kombot, on mul õigus välja öelda, et mine ravile! Seljakeelikute ees ka mitte, sest teie ajupuue pole minu süü. Aga kõigi teiste ees — armastan teid kõiki ja loodan, et te ei nuta end minu pärast magama.

Ühtlasi loodan, et inimesed, kes vajavad vaimset abi, leiavad arsti, kellega neil on hea klapp, ja saavad sobivad ravimid. Ja et inimesed, kel ilmselgelt on alkoholiprobleem, tegelevad sellega, eriti kui igaõhtune joove ebasobivat käitumist põhjustab. Isegi ei naljata enam, abi otsida ei ole häbiasi. Arvestades seda, kui pikaks kirjade vahed on muutunud, loodan, et tegelikult sa juba saad ravi ja tegu on lihtsalt harvaesinevate tagasilangustega.

8 kommentaari “Mina ja mu suured sõrmed

    1. Mind see küsimuse västus ei huvita ka. Kuna see tõbras sõbranna on nii vastik olnud aastaid ning tekitas mu emale insuldi, millega mina pean tegelema igapäevaselt, siis selline blogijate tegutsemise lõpetamine saab põhjalikult ette võetud.. HÄBI SULLE REENA – VALELIK TÕBRAS OLED

  1. Mis minu kiri siia puutub, kui see kirja avaldamine on vastuolus hea tavaga (tegelikult on see Eesti riigikohtu varasema otsusega seadusevastane, ma ei tee mitte ühtegi pic screeni, kuna internetis need kõik on niigi salvestatud), seotud tema ego upitamisega ning suunatud lugejate eksitamisele? Sina Reet nüüd küll nii loll pole, et seda hullumeelset valede pasarahet ning mustamist püüad õigustada. Kelbase ajamine on üks asi. Sina ja Reena olete sellepoolest tuntud. Vahel lasin selle käest ära, et näha, kui ägedad “ronijad olete”. Kummaline, et selles, kus naisi kiitsin, te mitte hessugi kumbki aru ei saanud. Aga kui ei tule Reena poolt oma valetamiste üles tunnistamisi, siis seda mina seda ei jäta. Sinuga mul beef’i pole. Olen hinnanud sinu teravaid vastuseid ning sitaks aramastanud neid. Reenal on vägagi palju heastamist vaja teha. Aga ta ei julge oma tööandjale vastu hakata.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.