art

Juhend tänapäeval kohtamas käimiseks

Hetkel on väga aktuaalne teema 40aastasena 14aastastega kohtamas käimine, eks ole — aga selle kõige taustal ei tasu unustada, et meie hulgas on ka inimesi, kel ei õnnestu kõigist pingutustest hoolimata ühtki neist lastest daamidest ära sebida. Õnneks on nii, et kus häda kõige suurem, seal abi kõige lähem. Mikael Meema on juhendi teinud selle kohta, a) kuidas odavalt kohtamas käia (vastus: sebi nooremaid, neil pole veel standardeid) ja b) millest nendega rääkida:

Võtke heaks!

17 kommentaari “Juhend tänapäeval kohtamas käimiseks

 1. Kui 14 a. sügelema hakkab teab ise mida teha. Asi peab oma funktsiooni täitma, pole oluline mille või kelle küljes see on ja kui vana. Isikuvabadusi ei tohi piirata.

   1. Mõistus on meil vabalt saada, küsimus on tagajärgedes mida peab kannatama, kui looduse kutse on. Vana hobune tahab ka kaeru saada. 🙂

 2. Heteroseksuaalne pedofiilia on meil seadusega põlistatud traditsioon.
  Täiskasvanud naistega on ju keeruline, neil on enamasti oma tahtmised ja iseloom, õudne ju, nii ei saa elada.

  1. (mitte et ma eeldaks, et soccernetis peaks kuidagi vastikumad kommentaarid olema kui keskmiselt, vastupidi, suvalise avaliku foorumi kommentaarid on ise tavaliselt vastikud.)

 3. Kõige hirmsam on see, et nii ropp hulk täiskasvanuid ei saa aru, mismoodi oskab teine täiskasvanu ühe 14aastase nii ära seebitada, et viimane ise ka mõtleb, et see on jummala okei. Ja kui see laps kord mõistuselt nii kaugele jõudis ja võib-olla kuuliski teiste lugusid, mida teistele on tehtud, tundis end selles ära (ma imestan natuke, kus olid vanemad… Kas kommionu rääkis, et see peaks nende väike saladus olema ja ära emmele-issile kodus räägi?). See ei tähenda, et see oli TERVE SUHE. Krdi ajuinvaliidid. Ja seepärast keegi ei räägigi, kui nendega midagi sellist on tehtud, sest ilmselgelt on rääkija siis lits ja ise kerjas. Aga siin mu ei aita, kui ainult järgmise põlvkonna kasvatamine selles vaimus, mis on päriselt õige ja kuidas tegelikult teistega on terve suhelda.

 4. Soccernetis (nagu kõikjal mujal) on selle jälgi looga seoses jälle üles tõstetud refipeksuteema – Reformierakond olevat selle seaduse vastu võtnud ja hoidvat sellest nüüd kinni jne.
  paraku on tõde teine:
  Seadus võeti vastu ajal, mil Reformierakonda ei olnud veel loodud (1992, refid organiseerusid alles 1994). Vastuvõtmise ajal olid valitsuses Isamaa, ERSP ja Mõõdukad (=sotsid).
  Aga no ega siis saa juhust kasutamata jätta…

  1. Ma saan aru, et keegi ei viitsinud mõeldagi selle teema peale ja tegelikult ei võetud midagi päriselt ja läbimõeldult vastu, vaid lihtsalt lasti nõukaaegse süsteemiga edasi.

  2. igatahes jäi mulle sümpaatsena silma valdav hoiak, et klubi käitus nõmedalt, kui lasi rahumeeli treeneril niiviisi tegutsed ja üritab nüüd hoopis neid avalikkuse ette tulnud jalgpallureid süüdistad. Iga veebiportaali kommentaariumis küll nii normaalset konsensust ei ole.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.