faith

Kevad!

Kes see tegi nalja siin, et kevad algas ja ikka lumi maas? Meil siin jäi ta ehk ühe päeva hiljaks, aga siis hakkas kohe liigutama ka. Mis tähendab, et polnud mulgi valikut, pidin sama tegema. Käisin näiteks rattaga hoolduses ära, kuigi ilma kinnasteta on ringivuramiseks veel natuke liiga külm. Aga näete seda oksa siin ratta ees? Pungad on puul! Nii et need paar üksikut lumekuhilat on nohu. Seoses sellega teen julgelt tasuta reklaami ka – mina käisin Vene tänaval City Bike’i hoolduses ja esiteks olid hinnad igati mõistlikud (ma maksin 20 eurot, sest seal polnud suurt midagi vaja teha ka), aga teiseks olid tegelased ka igati asjalikud ja sõbralikud. Samal päeval sain kätte ka, kuigi see võib praegustes oludes muidugi kähku muutuda.

See on üleeilne pilt, tänaseks on mul isegi juuksed kammitud!

Üldse on hea nädal olnud. Viimase eluks hädavajaliku toa remont lõppes täna, homme pannakse veel paar viimast lampi üles ja võib elama hakata. Eile avastasime, et diivanilaud, mida juba pikalt nillisime, aga mis oli lausa ebamõistlikult kallis, on nüüd soodukaga ja lihtsalt kallis. Nii et kohe-kohe on meil diivanilaud, mille me saame panna … keset põrandat, sest diivanit me alles ootame. 😀 Aga ma võin ju bouldermati sinna maha panna, tagumiku all ikka pehmem ja ongi väga zen. Üldse olen ma siin produktiivne olnud, sorteerisin ära kõik riided ja jalatsid ning viskasin osad asjad ära ja osad viisin kogumispunkti / andsin ära. Põhimõtteliselt ongi mul ainult kotid veel sorteerida, mis on kõigi nende tehtud asjade kõrval juba selline väike ettevõtmine. Aga kõik kleidid näiteks tõin juba uude kohta ära ja nagu näete, ajasin mõne selgagi.

Ahjaa. Kas keegi teab kedagi, kes Tallinnas puhastusteenust pakub korralikult ja mõistliku hinnaga? Ilmselt läheb meil endal väljakolimisega siiski nii kiireks, et tahaks, et keegi teine vähemalt aknapesu ja vannitoa/vetsu enda kanda võtaks, aga ei taha ka päris hingehinda maksta.

14 kommentaari “Kevad!

 1. Insenerile ja amatöörratturile jääb ratas silma, aga eriti lenksukorv mis kogu kupatuse ebastabiilseks muudab. Omast kogemusest oskaks soovitada pakiraami kotte või korvi, isegi seljakott rattaga sõites kindlam. Kui tegu vaid esteetilise mitte funktsionaalse aksessuaariga võtan soovitused tagasi😉

   1. 😀 no just, seda arvab minu kaasa ka, ma millegi pärast kahtlustan, et kostab mingi kahtlane irooniline alatoon 😉

  1. Ära hakka.
   Rents peaks pisikese koera võtma v? S.t. sellise, kes jääb ka pisikeseks ja siis teda peab rattaga ringi vedama? Eieieiei, ta võtab ikka koera, kes ise ratta kõrval jookseb ju. Ju?!

   Muide, mul on juba üks taotlus sees Totoro kunagi tuleva kutsika endalevõtmise teemal, kui saaks mõne veel, oleks motti tegutsema hakata, mhmh, mhmh =P

   1. Inimesel võib ju mitut sorti koeri olla.
    Või siis kass.
    Või merisiga.
    Või kasvõi kährik.
    Ikka seltsim ringi sõita.

 2. Te olete kõik eksinud, korvi käib muidugi E.T. (või õlu) ja sellisel juhul pole võdisemise ja raskuskeskmega enam mingit pistmist, sest ratas hakkab lendama (ka õlle puhul).

 3. Pmst võib selles korvis kasvõi pelargoone vedada, elus asi on ikka ilus asi, a muidu on ka väga ilus korv.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.