anna kannatust

Nii, lamamistooli?

No kas on kaunimat vaatepilti?

Sain teie soovituste abil suurepärase varstolmuimeja, mis ei maksnudki miljon eurot (Xiaomi, selgus, et meie robot, mille valis Cyrus, on ka sama firma oma). Nii et tulen taas abi küsima, sest lamamistool on mul jätkuvalt puudu – käisin täna K-Rautas, seal oli ainult 2 tükki. Siis käisin Bauhausis, seal oli 1. Need kõik jäid vahemikku 250-300 eurot. Nii et ma tahaks nüüd teada, kus on normaalne valik ja odavamad hinnad. Ma ausalt öeldes ostaks hetkel suvalise 50eurose, mis enamvähem mugav on, aga kust? Sõbranna soovitas Jyski, on kellelgi veel ideid?

Hilisem täiendus: ma täitsa ausalt poleks arvanud, et enne tuleb internetist eelvalik teha ja siis vaadata, kus üldse seda kohapeal on, et oma pepuga katsuda. Tool käes, saan homme bikiinides töötada. Pluss tean nüüd, et kui peaksin kuskilt järsku sõpru leidma, siis Jyskist saab ka 30 euroga odavaid suisa mitu tükki juurde osta.

Ja teine küsimus on see, et millal on ok full Kareniks ära minna? Ma nimelt magan siiani nurgas madratsil, sest voodit (mille eest me 100% ette maksime) lubati aprilli alguseks. Kui te seda lauset lugedes segadusse sattusite ja kalendrisse vaatasite, siis sama siin. Kirjutasin neile aprilli alguses, öeldi, et no tegelt siiski aprilli lõpuks. Nii et kirjutasin nüüd kolmapäeval uuesti, sest no maikuud ka juba nädalakese olnud, sellele nad isegi ei vastanud. Ma olen ise kehv karjuja, aga kas on ok oma ema juba nende peale karjuma saata, kui nad enam isegi mu meilidele ei vasta? Kusjuures ma ei tahaks uskuda, et nad mind PÄRIS üle lasevad, sest me oleme samast kohast (rug.ee) sada muud asja ka ostnud ja kõik normaalselt kätte saanud. Lihtsalt selle ühe asjaga, mis oli tellimustöö, on nüüd nii kehv kommunikatsioon, et ma ei saa aru, kuidas üks firma omale pandeemia ajal üldse seda lubada saab. Aga samas — kuna ma ju kõik ette maksin, siis mis neil enam muretseda, eks ole. Ma eestlane ka, enne magan kolm kuud magamiskotis, kui kuskile kurtma lähen.

P.S. Teate seda anekdooti, et [diskrimineeritud rahvuse] triatlon on jooksuga ujuma, rattaga tagasi? Minu triatlon on rattaga välijõusaali, jalutades tagasi. 🤣 Panin esimest korda sel aastal ratta lukku ja hiljem avastasin, et just see võti on võtmepundist puudu. Kui see nüüd kuskilt välja ei tule ja kolimisega kaotsi on läinud, pean kuskilt tangid leidma ja omaenese ratast varastama minema.

13 kommentaari “Nii, lamamistooli?

 1. Lamamistooli koha pealt ei oska aidata, eelmine täispuidust sai krooniajal 250 EEK eest ostetud, siiani super mõnus aga tollal tundus kallis😁

  Ratta olen korra ise ka nii lukku pannud. Õnneks juhtus “Ski’s & Bike’s” poe ees. Noormees rattateenindusest jändas ikka täiega mu $5 trossluku kallal enne kui kiu kaupa läbi sai hammustatud.

   1. Teadmata su luku ehitust, tuleks läheneda loovalt ja süsteemi kõige nõrgem koht leida. Kallitel lukkudel vahel selleks korpus. Saab haamri ja kiviga jagu samas kui trossi jaoks vaja ketaslõikurit (akuga) 😉

 2. Ma lamamistoole ei tea, aga mu mullune avastus oli hoopis ripptool. Nood saab mõnekümne euroga kätte ja pole ka nii jalus nagu lamamistool, võib iga kell konksu otsast maha võtta ja nurka või kapiotsa panna. Ühe ergonoomilise lamamispingi olen kunagi ehitanud, see oli küll mugav ja materjaliks olnud lauajupid sain tasuta.

 3. Osta kiiktool seda saad ka sügavas tulevikus otstarbekalt kasutada, aitab ka letargilise ängi vastu. 🙂

 4. Ma käisin oma ratast varastamas stiilselt: avalikult ja mitme paari ilgelt suurte lõikuritega. Kuna kõige suuremad ei lõiganud peenemat trossi läbi, siis tuli võtta keskmised ja lõpuks, tõesti, ka kõige väiksemad. Mul on sellest juhtumist isegi üks jutuke, tõsi, paar detaili olid jutu kirjutamise ajal valesti meeles.

 5. Küsin hoopis et millise xiaomi ostsite ja kust? Üritan oma elukaaslasele selgeks teha, et kahel korrusel elades oleks mugavam omada varstolmuimejat, mitte mingit suurt ja rasket masinat.

  1. G10, meie jaoks igati idekas. Ostsime Smartechist, aga eelkõige lihtsalt selle pärast, et see on meile suhteliselt lähedal.

 6. Lamamistoolidest ei tea ma midagi, kuid kiiktooli koduloomadega (ja lastega) elamisse kindlasti ei soovita. Meil jäi kunagi kutsika käpake lapse kiikhobuse alla, õnneks pääses ühe murdunud küünega.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.