anna kannatust

Viies aastaaeg

Ei, mitte Jemisin. Juba kümme aastat enne Jemisini sündis Peter Brosens, kes tegi koos oma naise Jessica Woodworthiga selle nimega filmi, millest ma pea kümne aasta eest ka kirjutasin. Lugu on iseenesest väga lihtne, tuleb sügis, tuleb talv, talv saab läbi ja … Ei midagi, kevad ei tule. Mesilased on kadunud, uus elu ei tärka ja kõik on halvasti. Ja … Ma ei taha siin draamat üles kiskuda, aga kas teile ei tundu, et noh … Äkki see kunagine tulevikuvisioon on nüüd päriselt teoks saanud? Mulle aknast välja vaadates küll tundub.

Olgu öeldud, et see film ei olnud õnneliku lõpuga. Kui ikka põldu harida ei saa, siis ühel hetkel on tulemuseks nälg ja muud koledad asjad. Et noh, just saying. Ma lähen nüüd konserve ostma.

8 kommentaari “Viies aastaaeg

  1. Hmm. Mul lokkab see uus elu siin nii, et mõtlen, et kas tõesti peaks vikati välja otsima. Mummud lendavad ka, lähemalt olen tänavu näinud nii mesilast, kimalasi (mitu korda) kui ka herilast.

  2. Meil siin tuli küll täna suvi. Võib-olla ta siit lõuna poolt tuleb, Tallinani jõudmiseks läheb natuke aega?

  3. Kliima soojenemist on vaja pidurdada, järgmised 3a. tuleb prügi sorteerida ja hommikust õhtuni mõelda mis toredust me kõik sellest teha saame. Metsad tuleb kasulikuks materjaliks muuta, muidu linnud ja loomad ei taha linna elama tulla.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.