faith

Maskid kapis?

Ei tea, kuidas teiega, aga mul on küll selle valitsuse korralduse üle nii hea meel. St kui ma peaksin ühistranspordiga sõitma või tipptunnil poodi minema, paneksin ikka ette, aga ma olen väga rahul, et kui ma lähen päeval üksinda trenni tegema, ei pea ma seal lolli mängima. Üldse olen ma rahul, sest kirsid on valmis ja NII head, suvi on kohal ning elu on lill. Ahjaa, võtsin muidugi 25. juuni vabaks, nagu kõik ilmselt, nii et ma ei jaksa oodatagi, VIIS VABA PÄEVA JÄRJEST. Lisaks ehitati Pirita jõele väliujula, nii et kohe, kui mõtlen välja, kust sealset veetemperatuuri vaadata, hakkan väliujumiseks valmistuma.

Algas selline sari nagu “Lisey lugu”, Stephen Kingi romaani ainetel. Siiani ei ole väga õudne olnud, aga minu jaoks on kergelt ebamugav, sest see armastuslugu, mida esitatakse kui sajandi armastust, tundub nii … kummaline. Mees tundub lisaks kõigele muule, millest ma midagi reetmata rääkida ei saa, natuke tropp. Ja naine natuke … rumal. Mitte otseselt intelligentsi mõttes rumal, aga teate küll neid inimesi, kes on hinnatud kolleegid ja väga arukad jne, aga eraeluliselt täiesti tohlakad? Selline tundub. Pluss ma tean, et paljud inimesed armastavad Julianne Moore’i, aga mulle tundub alati, et ta mängib natuke üle. Samas on seal sarjas väga palju lahedaid üle võlli tegelasi, nii et tundub, et “natuke ekstra” oli seal tööle saamise eelduseks – ja näiteks naine, kes Lisey vanemat õde mängib, meeldib mulle väga. Ühesõnaga minu esimesed muljed on veidi kõhklevad, aga hetkel tundub, et jääme seda vaatama (uute sarjade probleem, uusi osi tilgutatakse ainult episood nädalas).

P.S. Proovisin üleeile täiesti kogemata uut toitu. Käisime Horteses, sest kus me mujal ikka käime, ja kuna kõht oli tühi, tahtsin poke bowli osta. Nii et ütlesin leti taga olevale mehele traditsiooniliselt koodi “fitlap kanaga”, sest no see on mu lemmik ja ma tean, et saan kõhu täis ja mitte rohkem kui ca 375 kcal. Sain toidu kätte ja no esiteks ei näinud see üldse välja nagu traditsiooniline kauss ja teiseks ei näinud see SUGUGI välja, nagu see võiks 375 kilokalorit olla. Selgus, et Horteses on nende kohvik ühendatud Jorgeni pitsaga, kus muuhulgas pakutakse asja nimega pico, pitsa ja taco suurest omavahelisest armastusest sündinud lapsuke. Ilmselt ka väike keelenali, sest pico tähendab hispaania (kõne-) keeles nii suud kui ka pisikest. Igatahes pakuvad nad muuhulgas fitlapi kanaga picot, mis nägi välja umbes selline, nagu pildil, aga õhema ümbrisega. Kuna see nägi nii hea välja ja kaloraaž on kausiga võrdne, siis ma liigselt vinguma ei hakanud, sõin ära ja ütlesin viisakalt aitäh. Tõesti maitses ka väga hea. Soovitan küll.

14 kommentaari “Maskid kapis?

  1. Käisin ka Horteses mõned nädalad tagasi ja see kohvik oli täiesti inimtühi. Teenindaja istus ja igavles (kui see oli teenindaja). Ei usu pico taga keelenalja. Sest kes sellest naljast siin ikka aru saaks. Kui tahaks, siis võiks tähendusi Hispaaniast veel kaugemal otsida. Boliivias ja Tšiilis tähendab sama, mis inglise keeles dick, cock ja prick. Äkki siiski on keelenali?

  2. Minu arusaamise järgi kannatab ujuda igal pool kus vesi 18 kraadist ülespoole. Mõned sõbrad leiavad, et seni kui vedelas olekus pole hullu ja kui juba tahkeks tõmbab eks siis peab lumes püherdama 😛 Kõrvalmärkusena: meil läheb täna rõvedaks, niiskusindeksiga kisub tempeartuur 40 ligi, peale hommikujooksu asendasin tavakohase kohvi külma õllega 😉

    “Mitte otseselt intelligentsi mõttes rumal, aga teate küll neid inimesi, kes on hinnatud kolleegid ja väga arukad jne, aga eraeluliselt täiesti tohlakad?” jajah noogutan kaasa. Lisaks on ka neid, kes võivad küll eraelus olla tipp-topp kuid majandus ja finantsilises arusaamises kolmeaastase tasemel ehkki kõrgem matemaatiga naljaasi. Lihtsalt mõned inimesed pole võimelised teoreetilisi teadmisi praktikasse rakendama.

  3. Palun ära pahanda aga su abikaasa näeb siin välja nagu tüüpiline kulm-kortsus-Kopli-Dima 😀 Iialgi ei arvaks, et ta kiipsmailingumaalt tulnud. Selles mõttes tubli töö, et nii hästi integreerunud.

        1. Viskasin pool maksavorsti aknast välja, kajakal kulus 5sek. selle bioloogilisele materjalile uus kasutus leida, kasutage kajakate teenuseid ja nad on tänulikud ja laulavad teile. 🙂

  4. Tore on see, et ka pärast maskikohustuse kadumist mingi osa kõigist variantides on säilinud. Jah, enamik on poes maskita, aga on siiski endiselt olemas ka maskikandjad ja lisaks ka see kõige põnevam liik: poolmaskitajad. No need nina üle serva tegelased. Järjest hägusemaks nende mõttevõime ja motivatsioon muutub, seni kahtlustasin maskikohustuse ümbert nihverdamist, aga paistab, et see pole tingimata põhjus. Jääb veel vaid intelligentsi võimalus. Või?

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.