faith

Kus aeg alles lendab

Ei ole taas jõudnud siia, aga sellest pole midagi, kommentaare vaadates tundub, et inimestel oli minutagi lõbus. Muuhulgas oli lõbus ka mingitel huvitavatel inimestel, keegi on siin vahepeal üritanud kolm korda mu parooli resettida ning ma ei tea, kas sellega seoses või täiesti sõltumatult sain sellele järgneval päeval mingi väga kehvasti korraldatud phishingukatse. Nii et soovitan teistelegi WordPressi kasutajatele, et kui te seda veel pole teinud, siis lülitage MFA sisse ja magate öösiti rahulikult, sest pole vahet, kas keegi teie parooli muugib või mitte, teie telefonita nad nagunii kuskile ligi ei saa.

Nädalavahetus läks nagu silmapilgutus, sest me saime lõpuks remondiga TÄIESTI ühele poole. Mis kõlab eksitavalt, nagu mina oleks siin räigelt tööd vihtunud, eks ole, aga kui te pärast aastaid blogilugemist jätkuvalt seda usute, ei ole mul küll muud teha, kui teie naiivsuse pärast kaasa tunda. Muuhulgas tahaksin ma mingit medalit, sest mul tuli mõistus koju ja ma EI ostnud lastetuppa ühtki neist lahedatest tapeetidest, sest ma tegelikult SAAN aru, et tõenäosus, et me titega seda tuba esimese poole aasta või isegi aasta jooksul kasutama hakkaksime, on kaduvväike. Aga no need tapeedid on nii nunnud! Nii et jõuga hoidsin end tagasi.

Sellega seoses. Murka kirjutas just sellest, kuidas vahel sa arvad, et sa oled nii eriline, kuni selgub, et see “just sulle omane eriline asi” on tegelikult väga levinud. Tänapäeval on teatavasti iga asja jaoks äpid, nii et ma ei tea, kuidas ma küll rasestumisäpita rasedaks jäin, aga nüüd kasutan ma küll äppi, sest no tore on ju teada saada, mis vilja suurune su titt parajasti on jne. No ja muuhulgas olen ma sealt teada saanud, et ma olen täiesti basic bitch. Mitte ükski asi, mida ma tunnen, ei ole originaalne. Ja ma ei räägi siin sellistest tavalistest füüsilistest probleemidest. Näiteks kurtsin Cyrusele siin vist juba kuu aja eest, et peaksin arsti juurde minema, sest nina oli juba kolmandat päeva täiesti kinni — ning seejärel lugesin äpist, et minu keha toodab nüüd rohkem mingit blablabla asja ja sellest tulenevalt võivad mul esineda asjad X ja Y ja ninakinnisus. Ma ei saa isegi aru, kuidas see loogiline on, sest mu nina on mu emakast üsna kaugel, aga no ju siis on vaja. Õnneks läks nädalakesega üle ka. Või kurtsin taas (sest kurtmine on mu lemmikhobi), et ma näen viimasel ajal konkreetselt IGAL ÖÖL imelikke unenägusid (muuhulgas nägin näiteks unes, et üritasin üht oma eksi narkokuriteos süüdi lavastada ning ühe teisega arutasin valerahaga seotud karistusmäärasid, sest ma olen ilmselgelt retsidivist). Ja järgmisel hommikul ütles rasedusäpp mulle, et “btw, nüüd võid sa hakata imelikke unenägusid nägema”.

Make it make sense

Okei, see unenägude asi on tegelikult üsna loogiline. Me näeme kogu aeg unenägusid, lihtsalt tavaliselt me ei mäleta neid. Nüüd olen ma jõudnud faasi, kus uni on häiritud, sest keegi peksab mind jalaga kõhtu + tema eluruumid pressivad mulle põiele, nii et ma ärkan mitu korda öö jooksul kas päriselt või peaaegu üles. Ja seetõttu on unenäod paremini meeles. Igati füüsiline tagapõhi. Ja no see eksi asi oli konkreetselt samal õhtul, kui me vaatasime mingit true crime sarja, kus parajasti räägiti mehest, kes abiellus strippariga (ei, eskordiga vist ikka), kes lasi kõigepealt tal maja enda nimele kirjutada ning seejärel üritas teda esmalt narkokuriteos süüdi lavastada ja seejärel ära tappa. (Kõige naljakam oli see, kui ta pärast seda kõike üritas veenda oma (tollal veel) abikaasat advokaati kinni maksma. Kuna ta helistas mehele vanglast, oli kõne ju lindistatud, nii et see oli hilarious.) Nii et pole ime, et mul sama temaatika hiljem läbi käis. Aga ikkagi, veidi ebameeldiv on teada saada, et ma olen nii etteaimatav, et 99% ajast paneb ameeriklastele mõeldud äpp kõigega täppi. Ma arvasin, et ma olen eriline!

Aga Murka postitus oli üldse väga inspireeriv, ma näiteks registreerisin end kohe ühele matemaatikakursusele, sest teoreetiliselt on mul veel kuus ainepunkti puudu ja noh, masinõppest paremini aru saamiseks võiks lineaaralgebrast midagi jagada. Eelmine kord oli just see mu suurim proovikivi. Ja noh, mul on ju selles mõttes suurepärane ajastus, et kui peaks selguma, et ma olen ikka täielik tainas, siis tuleb semestri lõpus nagunii akadeemiline, nii et saan aine enne läbikukkumist tühistada ja mu keskmine hinne ei kannata. Just selle suhtumisega peaks haridusele lähenema, eks? Ebaõnnestumise võimalust juba kaugelt ette nähes. Rääkimata sellest, et seal on üks loeng + üks praktikum nädalas ja loomulikult nädala erinevates otstes. Ma päris kindlasti ei kavatse hakata seal kaks korda nädalas kohal käima. Nii et kui nad augustis midagi rõõmustavat ei otsusta, eks ma saan siis oma rasedakaardi letti lüüa ja öelda, et ma ei hakka oma sündimata lapse elu ohustama teie patupesas! Koroona vastu olen ma (oleme me) vaktsineeritud, aga kes teab, mis haigused teil siin veel on! Ma olen korralik abielunaine, pole pooltest neist kindlasti kuulnudki. Aga lisaks ettevingumisele (et edasist vingukoormust vähendada) olen ma juba hakanud ka veidi netist ise õppima, et loodetavasti natukenegi ka edasist õppekoormust vähendada, seda enam, et kui lennukid veel lendavad, teen ma paar nädalat kaugtööd + selle kõrvalt kooliasju + selle kõrvalt puhkan. Nii et mida parem mu teadmistepagas selleks hetkeks on, seda suurem on tõenäosus, et olen ka töö ja puhkusega kenasti järje peal.

8 kommentaari “Kus aeg alles lendab

 1. Ma sain pojapojakese pealt teada, et ka pärast sünnitamist on olemas äpid, kuhu sa saad lapse ainevahetuse rütmi ja tootlikkuse üles tähendada. Nii armas, onju!

 2. Aga pentsikute unede esinemissagedust tõstab üldine stressifooni muutus ja pole tingimata vahet, kas harjumatu stress on vaimne või füüsiline. Ma nägin pärast lahutamist väga huvitavaid unesid.

  1. Millest mina ei saa aru, on see, et miks mitu unenägu järjest just ekse hõlmasid – kusjuures erinevaid ja täiesti argistes mitteromantilistes situatsioonides. Väga kummaline, sest no ma ei suhtle nendega igapäevaselt ja üldiselt isegi ei mõtle neile, kui Facebookis mõnda nende kommentaari ei näe vms (üks kandideerib poliitikas, siis ikka vahel näen).

   1. Ngu see, et kui täis kuu on, siis kõik teavad et midagi on ja need rahutuse tsüklid avalduvad inimeste peal ja alateadvus juba ootab neid, sensitiivid ja ebastabiilsed inimesed on ärevil.

 3. Lapse tuba tuleb teha selline, nagu TEILE meeldib. Selleks ajaks, kui lapsel mingi ilu eel ja sisustusmaitse tekivad, on juba põhjust remonti teha v uus eluase hankida.

 4. Soovitan juba eos huckelberry äpp endale tõmmata või noh vähemalt siis, kui laps 2k, sest siis hakkab see sinu logimiste (vähemalt 3p vist pead enne kirja panema ja umbes, et mitu uinakut päevas teeb – mul pandud 3-4 näiteks, sest päevad pole vennad) järgi lapse uneaegu ennustama ja oumaigaad kui lihtne mu elu nüüd on. Äpp ütleb, et kle mingi 15.30 tahab vist magada, viin oma full ärkvel beebi magamistuppa ja 15.30 inimene magab! Mis magic see on? No ja igast muid asju saad ka kirja panna nagu muudes äppideski. Ma näiteks ise päris mäletan, millal viimati sõi, siis sealt vaatan jne. Mingil hetkel läks tasuliseks, aga tegin väljamineku.

  Nohu oli mul lõpuni, niiet sa ikka täiega lucky bitch veel lisaks.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.