anna kannatust

Universum ei taha lihtsalt, et ma matemaatikat õpiks

Ja ma tegin veel esimese septembri puhul kooki ja puha, sest olin nii õhinas 😦

Mäletate kõik veel mu esmaspäevast faux pas’d, eks ole? Läksin ilmaasjata Tartusse, sest arvasin, et toimub loeng. Õppejõud ütles meilis etteheitvalt, et aine kodulehel oli ju kirjas, et algab teisest septembrist. Mis võib muidugi tõsi olla, aga fakt on ka see, et õppeinfosüsteemis oli veel teisipäeval link VALELE kodulehele – kust see tudeng ise välja peaks mõtlema, mis see õige koduleht on, kui õppeinfosüsteemis on vale info?

No ja nüüd pidi meil olema kella kaheteistkümnene loeng. Meilile saadeti Zoomi loengu link. Link avaneb mul Zoomis nii:

Ma ei julge enam kellelegi kirjutada ka, raudselt olen jälle ise loll. Selles mõttes, et kui ülejäänud 10+ inimest sisse poleks saanud, oleks nüüdseks ju mõni uus meil tulnud selle kohta, mis toimub. Nii et eks ma siis lepin sellega, et kõik ülejäänud punktid olen ma kuidagi kätte saanud, aga viimase kuue puhul pole ma mitte isegi liiga loll ainest arusaamiseks, vaid suisa liiga loll aines osalemiseks in the first place. 😀 See on see allakäigutrepi viimane aste vist, enne kui näoli päris ligasel keldripõrandal oled.

8 kommentaari “Universum ei taha lihtsalt, et ma matemaatikat õpiks

  1. Ma usun, et ma suhtestun, mitte küll matemaatika osas, aga avaliku teenuse disaini osas. Ma tahaks praegu karjuda, sõimata, jõuetult halada, siis jälle röökida, ja teha midagi, et see riik saaks kuidagigiiii parem ja tema teenistuses olevad inimesed oleks targemad. Aga ma muidugi ei tee ja nad siis ei ole.

  2. Mis inf teistel kursakaaslastel on? Kas nad on rõõmsalt oma esimesed loengud juba saanud? Või tuleb teil hakata kellaaegu ja veateateid fikseerivad kuvaplakse koguma ja kaebusi esitama. Mul on oma koolilastega kogemus, et kui on tehniline probleem, siis kiputakse alustuseks last syydistama, aga õnneks on meil need olukorrad kiiresti ja õiglaselt lahenenud. Ma arvan, et natuke võitlemist kuluks ära.

    1. Mu kursakaaslased ei võta ju seda ainet – tegu pole kohustusliku ainega, vaid puudu on veel 6 EAP jagu vabaaineid. Nii et mõistlikud inimesed täidavad selle millegi toredaga, mitte ei õpi matemaatikat – lisaks olin ma just aasta jagu akadeemilisel, nii et need, kes samasugused lohed pole, on juba lõpetanud. See aine on tegelikult mõeldud päevaõppe esmakursuslastele, nii et ma ei tunne neist ühtki.

    1. Ja üldse on põnev, et kas pöördumise peale juhtub jälle midagi kummalist, kui jah, siis ma olen kuulnud teooriat, et rasedate ümber koondub tihti poltergaiste ja muid anomaaliaid, nt tigedaid käratavaid tädikesi, kes bussis istuda ei lase. Mingid kristallid äkki aitaks…

      1. Ma olen täheldanud seda, et mul endal on pregnancy brain kohati (Cyrus käib nüüd kontrollimas, kas ikka keerasin pliidiplaadi alt tule ära jne), aga teised inimesed on üldiselt toredad olnud.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.