faith

Ma olen ometi indiviid

Mul ei ole kõhu peal soomused, vaid selle all on narmastega sall

Tegelikult olen ma in a little bit of a pickle. Ehk siis hädas, sõbrad, ma olen hädas. 😁 Cyrus küsis minu käest, mida ma jõuludeks tahan, kuulas mu vastused ära ja siis ütles, et “ei, mitte nagu sina kui ema või sina kui perenaine, mida Reena KUI INDIVIID jõuludeks tahab?” Järele mõeldes, ega vist “hmm, kahte kardinat oleks veel vaja” polnud päris see asi, mida normaalne inimene ütleks, aga jään endale kindlaks, et jõuludeks rinnapumba tahtmine on igati normaalne indiviidisoov. Ei v? Aga ma olen rindadega indiviid ju! Aga tglt ma täitsa ausalt ei tea, mida küsida, sest mul on tunne, et mul on nagu kõik hädavajalik juba olemas ning kõik sellised “hmm, see oleks tore” mõtted on tõesti pigem kodu ja tite ümber keerelnud. Nii et nüüd ma pean välja mõtlema, mida tahaks Rents kui indiviid väljaspool ronimist, sest ka selle jaoks on mul absoluutselt kõik hetkel olemas. Isegi ühtki head raamatut ei tule hetkel pähe, mida ilmtingimata paberkandjal tahaks. Niigi on üks parajasti postis ja teel minu poole.

Aga muidu on mul tunne, et need paar jahedat, aga päikesepaistelisemat ilma on mulle megahästi mõjunud. Olen teinud pikki jalutuskäike ja niisama kohe hulga rohkem tehtud saanud. Okei, see teine on pigem seotud sellega, et ma võtsin vastu ühe tõlketöö — nii et seda vältides olen ma näiteks VÕTA avalduse ära esitanud, hakanud akadeemiliste puhkuste jaoks asju ajama (selgus, et seal on ka kaks erinevat puhkust, ühel võiksin ma juba praegu olla ja teine algab kuni 30 päeva pärast lapse sündi), saatnud ära ühe hinnapäringu, pesnud kaks masinatäit pesu, ostnud ja paigaldanud nutipirni ning kogemata isegi natuke tõlkinud. Mis nii viga elada, täielik high-achiever, eks ole.

Jalutuskäikudele on aga kaasa aidanud see, et ma leidsin endale sooja rasedakleidi (okei-okei, rasedapusa), millel on sees soe fliis ja lisaks taskud, nii et praeguse ilmaga saan ma jalutama minna ilma kindaid kandmata — sest praegu on täpselt selline ilm, et kogu aeg kindaid kandes hakkab liiga palav, aga neid muudkui ära võtta ja tagasi panna on tüütu. Nii et ma olen megarahul. Seda enam, et ideaalis saan ma seda talve lõpuni kanda, sest nagu ehk märkasite, on see eest lukkudega, et oleks võimalik vajalikud kehaosad kiiresti kätte saada. No kui otsustan alustada pornokarjääri või Cyrusel läheb kõht tühjaks vms.

Ahjaa, isegi loosiga vedas mul. Jagasin videot ronivast Cyrusest ja võitsin kaks PÖFFipiletit. Tasub ikka simpida oma abikaasat. 🤣

Ehk siis elu on lill. Ainult see on vaja nüüd välja mõelda, mida ma siis ometi jõuludeks tahan. 🤔

20 kommentaari “Ma olen ometi indiviid

 1. Hm, ma küll ei tea, millal Su lapsuke täpselt sünnib, aga kui kavatsed teda linas kandma hakata, siis peaks olema olemas selliseid ägedaid jopesid, mida saab kanda raseduse viimases otsas ja pärast lapse linasse mässida ja jope mahub ikka ümber. Kui Sul sellist asja juba muidugi ei ole.

  1. Mul on üks korralik kõhukott, mis teoreetiliselt peaks sobima alates sünnist (olen teadlik, et “alates sünnist” tähendab, et see laps peaks olema vähemalt 56 cm, ja minusuguse jupatsi laps ei pruugi seda tegelikult olla), nii et loodan tegelikult linaga mässamist vältida, sest see tundub väga keeruline. Eks sõltub kõik ka sellest, kas ja kui palju ta on nõus kärus olema, sest ideaalis käiks väljas ikka käruga, kõhukotis olekski ehk a la poes vms, kui on miskipärast vaja ta ilmtingimata kaasa vedada.

 2. Ma läksin selle postituse pärast ilmateenistuse saidile vaatama, et kas teil seal Põhja-Eestis on mingi troopika või, et kinnastega palav hakkab. Ja pidin järeldama, et ei, hoopis sina oled selline külmakindel, kes saab miinuskraadidega ilma kinnasteta hakkama (mul piisab, kui kätele korraks miinuskraade näidata, et läheks lõhki ja sõrmeliigesed valusaks jne).

  1. Kui on ainult mõned miinuskraadid, siis ma jah ei taha päris kindaid veel. Vanaema tegi õnneks kätised mulle hiljuti, need on autojuhtimiseks ideaalsed, kui ei viitsi kaua autot soojendada – see osa, mis vastu rooli, on soojas, aga sõrmed mõnusalt väljas.

   1. kusjuures ma tglt ka (ei tea, kas täpselt plusskümmnest, aga mingitest plusskraadidest igatahes). On õhukesed plusskraadikindad ja paksemad nulli-kuni-väikeste-miinuskraadide kindad ja päris pakasega tulevad kas kahed kindad ülestikku või pikk soe varrukas kinda peale või mingid imekindad, et külm ei oleks.

 3. Kui ma mõned aastad tagasi jõulude ajal eelviimast kuud rase olin, häiris mind see, et ma korraga enam EI olnud indiviid, sest näiteks ämma-äia juures tuli kõikide minu nimega pakkide seest välja mingi beebiträni. Lapse isa puhul sellist probleemi ei tekkinud, tema nimega pakkides olid asjad ikka talle.

  Mäletan, et toona kohe mõtisklesin selle üle. Mitte, et ma oleks ise tahtnud nänni saada, aga lihtsalt see loogika, et miks beebi asjade peale tema ema nimi panna? Miks mitte isa nimi? Kõige loogilisem oleks muidugi olnud beebikraam otse beebile adresseerida, aga noh…

  Aga muidu jaa – ma arvan, et igas eluetapis on erinevad asjad, mis õnnelikuks teevad. Eelmiseks sünnipäevaks palusin näiteks uut pliiti! Sain ka. Ise valisin välja ja puha. Siiamaani olen õnnelik. Hakkan vist vanaks jääma 😀

 4. Mina indiviidina tahaksin säänset 100X suurendusega kaameramikroskoopi, et saaks maski seest ussikesi ja muud huvitavat vaadata.

  1. Google “usb digital microscope” annab igagusu vidinaid, lisa veel “cheap” ja saad paariteist dollariga kätte. Sõbrad ütlevad, et need on üle ootuste hästi toimivad riistapuud.

 5. Kui ikka midagi materiaalset pähe ei tule, siis peab ainult pralle, pidustuse ja bakhanaaliga piirduma. Korralik pidu on ka midagi väärt.

 6. Eeeda kommentaari kommentaar – kõhukott ja rasedajope on super, kui vaja titega kuhugi korraks minna. Sa nimelt ei pea titte tüütama tema talveriietesse panemisega (pole seni kuulnud, et see protsess ühelegi tutele meeldiks). Teine hea asi on soojakott, mis käib turvahälli. Nii et siis pole vaja titte toppida kombedesse jne

 7. Las kingib mingi spahoolitsuse sulle 🙂 Neil on üsna pikk kehtivusaeg tavaliselt. Või kui massaažid ja siuke kraam ei tõmba eriti, siis äkki mõni muu elamuskingitus? Noh, langevarjuhüpet vb mitte esialgu, aga siukseid vähemohtlikke mittemateriaalseid variante on omajagu erinevaid – savikruusi mätsimisest toidukoolitusteni.

 8. Sul ehk juba uputab sellistest asjadest, aga minul pärast esimese lapse sündi oli pidevalt tohutu vedelikupuudus. Ma ei joo tavaliselt pea üldse vett, aga siis pidi voodi kõrval olema vähemalt üks kui mitte kaks pudelit. Kätekreemid muutusid järsku hädavajalikuks ja igasugune lõhnastatud kosmeetika ajas öökima. Lase endale nt kvaliteetset apteegikosmeetikat kinkida? Või mõnusaid pudeleid?

 9. Korralik termos(tass), et hommikukohv soe püsiks. On mul viimase nelja aasta jooksul mõnegi hommiku päästnud. Mõni ilus imetamis(sõbralik) kleit. E-luger, kui e-raamatute lugemine sobib. Rasedate massaaži kinkekaart.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.