faith · konnapoeg

Mul suht kiire

Aga tahtsin kähku ära öelda, et teie lood olid liigagi inspireerivad ja maailm sai nädalavahetusel ühe pärdiku võrra rikkamaks. Ema polnud ennegi teatavasti päris terve, aga laps see eest on nii ilus, tark ja tubli, et ise ka ei usuks – aga ma olen ju ometi juba tuntud oma objektiivsuse poolest, nii et eks see peab tõsi olema.

Hip-hip-hurraa!

P.S. Kui nüüd saaks selle ka paika, et kolmetunniseid uinakuid teeks ehk öösiti ja neid 15minutilisi päeval, oleks veel eriti hea.

29 kommentaari “Mul suht kiire

 1. Lõpuks ometi kauaoodatud uudiseid 🙂 Muudkui piilusin siia-sinna, et kuidas teil läheb. Toredat kooskasvamist ja kuhjaga õnne! 🌹

 2. Õnnitlused eduka elukooli katsete läbimise puhul!!!

  Boulderdamise õpetamisega saab varakult alustada 😉 Omal ajal noore isana lugesin kusagilt, et vastsündinu haarderefleks on uskumatult tugev, loomulikult pidin enda tite peal üle kontrollima. Panin näpud talle pihku, lõdvalt sai istuli sikutada, veits hiljem suutis mu näppude küljes rippuda (voodi kohal).

 3. Yee-haw!! Kuumimad õnnitlused kõigile kolmele osalejale!
  Loodetavasti laseb uus ilmakodanik sul nüüd pisut puhata ja toibuda, või kui ei lase, siis on Cyrus naksti hakkamas, kui preilil nõudmisi on, iseäranis öiseid. Või oot, imetamist ju mehe kaela lükata ei saa…

  Pilt on imearmas tõesti. Ja toob meelde mu ema räägitud loo. Hakanud nemad isaga mind sünnitusmajast taksoga koju transportima, mina tekkidesse mähituna isa süles, magamas, liikumatu. Kusagil poolel teel sünnitusmaja ja kodu vahel olevat isa äkki karjatanud „Liigutab! Liigutab!“ (Tuletan meelde, et noil ammustel aegadel ei lastud isasid sünnitusmajja sissegi, sünnituse juureds olemisest rääkimata, nii et kust võis vaene mees teada, et vastsündinud on täitsa võimelised siplema ja häält tegema jne.)

 4. Palju palju õnne!!!! Esimesed 30 aastat on natuke keerulised, aga siis läheb lihtsamaks 🙂 Luban 🙂
  Jaksu, kannatust ja häid sõpru, kes võimaldavad sulle vahel unetunde !!
  Rõõmu saad vastu kuhjaga!!

 5. Aastaid su blogi jälgijana on imelik, et ükskord on käes sellise postituse aeg. Päris elu on ikkagi põnev. Asju juhtub. Palju õnne!

 6. Palju õnne ja jaksu!

  Loodan, et kirjutad kunagi sünnitusest ka. Sa oskad seda nii hästi (sinu eelnevate postituste põhjal arvan).

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.