anna kannatust · konnapoeg

Mees hammustas koera

Mäletate, ma alguses plaanisin oma esmasündinu tema isiklikku voodisse magama panna, aga feilisin ja ta jäi meie juurde magama? Noh, vähemalt keegi suudab järjekindlalt treeningmeetodeid rakendada, sest ta on põhimõtteliselt treeninud mind elutoa diivanil magama. Nimelt on seis selline, et kui ma pärast ta toitmist tema kõrvale oma voodisse magama jään, siis liigagi tihti teeb ta viie minuti pärast unesegaselt silmad lahti, näeb, et piimalähker on tema kõrval, ja hakkab rapsima, sest uni või mitte, väike lonks tundub ikka ahvatlev. Tegelikkuses on see väike lonks tihti õlekõrs, mis kaamli seljale saatuslikuks saab, näiteks kipub see väike unesegaselt juurde nõutud lonks teisipidi välja tulema. Aga kui ma magan parajasti teises toas diivanil või pesen pesu, magab tema ka rahulikult edasi, nii et järjest rohkem tunnen ma ka öösiti, et “super, ta magab, hiiliks minema”.

Mis on väga kena, aga kes siin keda kasvatama pidi? Vähemalt on järjest tihedamini juhtunud, et õnnestub magav beebi käest panna, ja vahel magab ta isegi rohkem kui 15 minutit edasi. Nii et ma ei kaota lootust, ehk õnnestub seda treeningut siiski ka teisel suunal teha.

6 kommentaari “Mees hammustas koera

    1. Oo see aeg tuleb üsna pea. Loed Ritsiku eelmise nädala sissekannet üle ja üe (koerte elektritarade kohta) ja arvutad, kas 24×7 lapsehoidja koos vastutuskindlustusega on odavam või ei.

    1. Hmm, kas sul on midagi spämmi läinud? Käisin vaatamas, aga ei näinud (küll aga sain tänu sellele kommentaarile ühe teise inimese kommentaari sealt päästetud).

      1. Ei ole, ma lihtsalt kahtlustan imelike lisadega kommentaaridele hirmsaid saatusi – erinevad wordpressi blogid on erinevaid asju kahtlaseks pidanud.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.