anna kannatust

Nüüd on siis Ritsik ka end maha müünud

Üks teine Ritsik

Viimasel ajal on õhus see blogide tasuliseks muutumise teema. Mul iseenesest pole selle vastu midagi, kui maailmas tõesti on olemas inimesi, kes on valmis Marimellide lugemise eest maksma, siis miks ka mitte neilt seda raha küsida. Aga ma olen kuidagi elanud eeldusega, et noh … see on teatud seltskonna lõbustus ja mitte kuidagi meiesugustega seotud. Teate küll, keda ma mõtlen selle “meiega”, eks ole.

Nii et suur oli minu üllatus, kui täna tuli minu postkasti koos teiste blogipostitustega kiri Ritsikult, pealkirjas soovitus tema kullafondi tellida. Täitsa tõsiselt pööritasin silmi ja mõtlesin, et kuhu see maailm küll on jõudnud, igaüks annab juba blogipostitustega raamatuid välja. Huvi pärast vaatasin muidugi ikka, kes ei vaataks.

Et siis … Selgus, et tegelikult siiski üritatakse mulle müüa ristsõnade kogumikku nimega Ristiku kullafond. Mitte pooltki nii huvitav.

7 kommentaari “Nüüd on siis Ritsik ka end maha müünud

  1. See ei teinud nüüd küll asja selgemaks. Mis rentsli kahvlid? Ma küll kusagilt tänava äärest solgikraavist toiduriistu ei tahaks…

   1. Sõber kuukel vastas. Rentsli KRAHVID. Mitte kahvlid.

    Fb-s oli millalgi tore grupp, “Kirjaoskus, võimalus kõike valesti lugeda”. Aga siis läks moderaator hulluks ja grupp enam ei toimi. Tore näha, et loodus tühja kohta ei salli ning see grupp hakkab Rentsi blogisabasse tekkima 😀

    1. Peale viimast kommentaari käisin fb-s kontrollimas, kas nimetatud grupp on ikka veel varjusurmas ja mis ma nägin! Ellu oli ärganud! Vahepeal oli küll päris pikk mitmekuine paus, kui mode ühtki postitust vist läbi ei lasknud.

    2. vt gruppi Silme ees virdenvadav tähed ehk valestilugejate ühendus, me oleme peamiselt sinna kogunenud. Sest just – vanas läks moderaator hulluks, ei tahtnud seal enam olla.

 1. Oh, lugesin postituse pealkirja ja ehmusin, et kes mind ometi müüb, kui ma ise seda ei tee.
  Igaks juhuks lisan, et minu blogi ei muutu kindlasti tasuliseks ja kuldvara ma kah iialgi välja andma ei hakka.

 2. Pildil on kena Ritsik ja nii mõnigi maksabki tema vaatamise eest.
  Tasulised plogid ei sisalda midagi huvitavat. Niikaua, kuni nt Tavainimene tasuta on (ja Sina + veel mõned hästikirjutajad), pysib maailm oma rööbastel.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.