anna kannatust

Paberlehe tellimine aitab ikka informeeritud püsida

Ma ei viitsi sissejuhatust teha, hakkame kohe pihta. Mul on siin teoreetiliselt naabrid, eks ole, igati kenad inimesed. Teoreetiliselt, sest majaplaan sai küll juba eelmisel kevadel kinnitatud, aga ehitust pole siiani alustatud. Suvel käisid nad peaaegu igal nädalavahetusel siin, aga nüüd polnud neid vist juba pool aastat näha olnud. Sügisel tõmmati elektriühendus ära nende maalapile, aga sellega ka asi piirdus. Ja vot sel nädalavahetusel tulid nad taas! Suisa mitme autoga! Mingid plaanid käivad, tahaks ju ka teada, mis toimub, aga ei lähe ometi aknale passima, seda enam, et nagu juba tavaks saanud olin ma imetamisrinnahoidjas.

Ja siis näen aknast (tugitoolis istudes, ei luuranud), et nende ületeenaaber, st minu diagonaalnaaber, läks “ajalehte tooma”. Ja mitte ainult, ta jäi seda ajalehte ka välja lugema, ilus ilm ometi ja puha. Näoga nende suunas muidugi.

Täna saatsin Cyruse ikka Jyski toole vaatama, sest verandalt avaneb nende hoovi hea vaade. Nelli Teatajat ei hakka tellima, ma saan teha nägu, et teen titele päikesevanni (ainult koti peab talle vist pähe tõmbama, sest esinesed neli kuud ei tohiks nende silmade arengu kaitsmiseks neile otsest päikesevalgust näkku lasta).

7 kommentaari “Paberlehe tellimine aitab ikka informeeritud püsida

  1. Meisterdetektiiv Blomkvisti oled lugenud? Sealse õpetuse järgi on parim jälgimisviis ajalehte augukeste torkamine ja läbi nende jälgimine, ise lehelugemist teeseldes. Sa pead ikka ajalehe ära tellima.

    1. Mobla ekraan on väike, segab vähem vaadet ja selle tagant on palju parem naabrivalvet teostada. Kusjuures telo ei pea isegi töötama.

    1. Varem olen käinud ka, praegu oleks selleks vaja ennast riidesse panna ja siis titt riidesse panna ja siis ta üürgaks mul kaenlas, kui ma rääkida üritan, ja …

  2. Jeerum Nelli Teataja on isegi veel olemas, see on nagu tõsiste kiviaja inimeste intertnett või tik-tok..

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.