anna kannatust

Ma siiralt ei tea enam, kuidas see lõputöö valmis peaks saama

Tegin üle hulga aja joogat – see laskumine on nii aeglane, et oma hubrises mõtlesin, et lähen L-seisu ja siis tagasi üles, aga jaks sai otsa

Tähtaeg on seitsmes mai, hoidja on jätkuvalt haige, mehel on tööl kiire aeg … Ühesõnaga kõik on halvasti. Iga päev mõtlen, et töötan õhtul, kui titt magab, aga õhtuks olen täiesti kurnatud ja ajusurnud. Vähemalt on aega trenni teha, sest sinna saab ju lapse kaasa võtta, asi seegi, I guess.

Ahjaa, see ajab ka närvi, et meie üliinnukas PPA otsustas, et minu juhendajale ei tasu viisat anda, sest ta on üks kahtlane element, kes kindlasti tahab lihtsalt Euroopa Liitu saada. Ma ei tea, kas neil tegelevad nüüd politseikoerad ka viisataotlustega või milles asi, sest mul on siiralt raske uskuda, et päris inimene, nagu ajuga ja puha, võttis lahti viisataotluse, mille on esitanud IT doktorant, kes on juba avaldanud teadusartikleid (ja kes, muide, võeti vastu veel kahte Euroopa doktoriprogrammi, aga ta ilmselgelt tegi vale valiku ja otsustas meie kasuks), ning mõtles, et “ei, see rott tahab ilmselgelt ainult Euroopasse pääseda”. Nagu mida kuradit??? Kuidas see loogiline on? Kas see on tõesti keskmise elamisloata ülejooksiku profiil? Ja no ega ei olegi midagi teha, millal ametnikud enne meelt muutnud on, nüüd peabki doktorantuuri kaugõppes tegema (ja mind ainult üle neti juhendama), sest meil on siin debiilikud.

Pilti sellest ei ole, aga lapsega käisin Babysportis trennis. Täitsa ausalt, ainus põhjus, miks läksin, oli see, et lõpuks ometi trenn, mis sobib meie elurütmiga – kõik teised on hommikusel ajal, mil me veel magame, seal on üks kell 11.30. Ma ei usu, et neil titetrennidel väga vahet on, ju nad kõik mööda takistusradu jooksevad ja liumägedel/treppidel ukerdavad, aga tore oli küll. Nii et kui kellelgi veel on see probleem, et te magate hommikul kell 9, kui teised trenni teevad, siis seal saab ka päevasel ajal (ja muidugi, kui teate soovitada midagi, mis oleks mulle Ülemistest lähemal, kus ka päevasel ajal lapsi jooksutada saaks, laske käia). Õnneks ta juba nii suur, et varsti võib kuskile koplisse viia ja lahti lasta. 😀

5 kommentaari “Ma siiralt ei tea enam, kuidas see lõputöö valmis peaks saama

  1. Ma küll otsustasin, et olengi veits ülekaalus keskealine taam ja ei pea konkureerima noorte viljakas eas naistega kuidagi ja …
    aga kui ma veel noorem oleksin, need õlavarrelihased ikka inspireeriksid täiega.

  2. see peapealseis pole nii lihtne, mul ei tulnud viimati sellise käteasetusega enam välja. rattasõiduga on õnneks paremad lood… või sügisel olid, meil siin veel teed kohati jääs ja liiga palju lompe, et tahaks rattaga sõitma minna.

    aga jah, riik on viimasel ajal teinud väga palju otsuseid, millest ma päris hästi aru ei saa

    1. Mulle tundub tripod-asetus just alati kuidagi ebastabiilsem – proovisin seda ka ja saan jätkuvalt hakkama, aga no alati tundub see videos olev ikka kuidagi meeldivam.

    1. Minuga koos õhtul kell 11. Aga nüüd vist tahab hakata varem minema, sest sel nädalal on järsku hakanud 8 paiku ärkama ja päeval rohkem magama, nii et kas on arenguhüpe vms või tahab uneaeg korrigeerimist.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.