faith

Elu on seiklus

Mul ei ole täna aega kirjutada, sest lisaks aktiivsele vigisemisele (kamoon, see on ju tasuta!), tegelen ma ka vähem põnevate asjadega – saadan massiliselt CV-sid ja täiendan oma vene keele baasi.  Homme lähen uurin, äkki saan end mõnele vene keele kursusele ka veel möllida. Aita ennast ja siis aitad ennast, nagu öeldakse. 😀

Nii et lugege täna hoopis sellest, millega tei naabrid tegelevad – loll saab Eestiski peksa ja mees, kes istus kolme mõrva eest kinni ja sai selle aja jooksul 23 korda reeglite rikkumise eest karistada, vabastati ennetähtaegselt (ja mis kõik peale seda veel juhtuma hakkas).

P.S. Mu pusa jõudis kohale. Yay!

P.P.S. Päris hea töökuulutus – otsitakse nõudepesijat, kasuks tuleb veinide tundmine ja võõrkeelteoskus. 😀

5 kommentaari “Elu on seiklus

  1. Äkki sa peaks otsima pigem, kust saaks soodsalt soovahetusoperatsiooni. Ma kardan, et mehena langeks sul pooled probleemid ära.
    Kui sa just Tiigi 6 uueks kojameheks saada ei taha.

  2. Ma arvan, et nõudepesija peaks sellepärast veine tundma, et kui talle poolikud pokaalid tuuakse, siis ta tunneb neist siirast rõõmu, loksutab ja kuristab ja nii edasi. Ja võõrkeeleoskused selleks, et päeva lõpus purjus peaga suudaks veel veinidenimesid õigesti hääldada.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.