alcohol · faith · hooker

sitapoti revolutsionäär

Laupäeva öösel purjus peaga peldikus istudes sain ma järsku valgustatud. Tegelikult sain ma korraga isegi kaks korda valgustatud, aga teine puudutab väga komplitseeritud prantsuse grammatika teemalist probleemi, mis kellelegi peale minu huvi ei paku (ilmselt isegi mitte prantslastele endile), nii et ma keskendun esimesele. Nimelt, mu kallis XX kromosoomi kandev sõber, kes sa kunagi küsisid mu käest, kas su boyfriend on hoolimatu värdjas, sest ta läks peldikusse pihku peksma peale seda, kui sa talle kätte ei andnud (ja muide, sa pole sugugi mitte ainus, kes on sarnast lugu rääkinud, kuigi enamus jutustajatest on seda tehes naernud) – ma valetasin täiega, kui ma sinuga nõustusin, sest tegelikult ei olnud mul isiklikku arvamust ja, olgem ausad, sina olid enda omas üpris veendunud ja surusid seda veits peale. Nüüd aga (mitu aastat hiljem) avanesid järsku mu silmad ja ma TEADSIN, et see oli kõige õigem asi üldse, mida ta teha sai. 

Sest tegelikult, olgem ausad, oleks see naisest ju äärmiselt egoistlik, kui ta peale seda, kui TEMA on mehele meelehärmi valmistanud, oodata, et mees arvestaks eelkõige tema tunnetega ja oma kipitsevast kubemest hoolimata teda kohe kallistama tuleks. Loomulikult, tundlik ja hoolitsev mees teeks seda, aga tegelikult suruks ta ju samal ajal pidevalt oma soove alla, mis pikemas perspektiivis tähendab pea alati seda, et need leiavad lihtsalt mingi teise väljundi. Ja “mingi teine väljund” ei tähenda tavaliselt mitte midagi sellist, mis ühele keskmisele omandihimulisele naisterahvale meeldida võiks.

Kurat, joomine teeb nii targaks. Miks me seda tihedamini ei tee?

6 kommentaari “sitapoti revolutsionäär

  1. Sest järgmine hommik oleme oma juuksed täis oksendanud. Mõned õnnelikumad jõuavad ka kuskile mujale oksendama, aga mul pole kunagi eriti õnne olnud.

  2. Ärge jooge! Sest vastasel juhul võib juhtuda, et joomapinna üürija helistab teile järgmisel hommikul siivutult varasel ajal ja annab edasi joomapinna omaniku nõude likvideerida veeuputus ning muretseda uus peldikupott 24 h jooksul. Ja nii te realiseeritegi oma õppelaenu õnnetu lõpu san.tehnika poes. Ning joomapinna ürrale peate peaparandusjoogi ka viima, sest vesi on tal ju kinni keeratud.
    Joomine toob küll selle tarkuse, et kui oksendades veepaagile toetuda, siis võib see poti küljest irduda, aga toob selle tarkuse kahetsusväärse hilinemisega.

  3. Ma ei suuda üldse pihta saada, mis pistmist on peldikus või muidu pihkupeksmisel ja hoolimisel või hoolimatusel. Vähese viina viga vist.

    1. No loogika seisneb selles, et ühe teooria kohaselt peaks HOOLIV mees peale seda, kui talle kätte ei anta, naise kaissu võtma ja teesklema, et tal ei olegi mingeid vajdusi.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.