games

Ma olen päriselt elevil

Mina olen kannatlikult kuulanud, kuidas kõik teised räägivad WOWist ja Elder Scrollsist jne, nüüd on minu kord. Ma täiega ootan, et Cyberpunk 2077 juba ükskord välja tuleks. Tulevikumaailmas toimuv MMORPG Witcher 3 tegijatelt, kus sa ühes pahelises linnas surematust otsid. Ja no see tundub lihtsalt nii vahva:

Fun fact – nad said muuhulgas palju tähelepanu sellega, et kui küberpunk üldiselt hõlmab muuhulgas igasuguseid kehamodifikatsioone, siis üks selle osa siin mängus on see, et sa ei vali mitte nö tegelase sugu, vaid sa paned ta keha endale meeldivatest juppidest kokku. Kui see tähendab tavapäraselt mitte koosesinevaid juppe, siis nii on. No ja eriti palju furoori tekitas muidugi see, et väidetavalt saab valida ka, kui suuri juppe tahad. 😀 Naljakas, et sellise asjaga tänapäeval veel üldse tähelepanu saab.

Kui muidu ootasin sellelt aastalt veel eelkõige ainult seda, et The Boysi teine hooaeg välja tuleks, siis nüüd on põhjust ka novembrit oodata. On siit aastast ikka üht-teist head ka tulnud.

P.S. See eelmise postituse kommentaarides küsitud sooviloo mõte mulle tegelikult täiega meeldib, aga ma teen seda esimesel aastapäeval. Kirjutasin praegu sahtlisse mustandi valmis, siis on 11 kuu pärast huvitav näha, kas ja kui palju vaatenurk muutunud on.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.