faith · meem

Meemime veel

Öelge üks hea põhjus, miks meeme teha? Mina tean kõige paremat – sest mõne meemi eest võib hea õnne korral kastitäie komme saada. Teiseks põhjuseks on see, et Lapiliisu ütles, et ma olen nagu greip ja see meeldib mulle. Greip on üks metsikult hea asi, ilma et ta läilaks läheks. Meem ise on selline:

Vasta kolmele küsimusele ja saada siis osalistele edasi!

1. Millisel puu- või juurviljal on lapsepõlve maitse?

2. Milline juurikas, mari või puuvili on maailma ajaloos kõige tähtsam? Ja miks?

3. Vali kolm blogijat ja ütle, millise puu otsast nemad kukkunud on.

1. Martsipaniõunal. Veetsime väikevennaga suure osa suvest vanaema juures ja kuigi see õunasort sai vist suhteliselt hilja valmis, oli see meie kindel lemmik. Kuigi muidu on mu nõbu kogu aeg suht pirtsakas olnud, ei häirinud isegi teda see, et puuni jõudmiseks tuli läbi kanasita ronida. Suurem probleem tekkis siis, kui vanaema kuri kukk kanaaias oli – see andis tittedele põhjuse loovat mõtlemist kasutada, nii et üks meelitas kuke ennast taga ajama ja teine korjas kiiruga õunu, nagu oleks vargil. Ilus aeg! Nüüd on puu vana, ei kanna enam eriti palju vilja ja need ei tundu enam kuidagi sama mahlased.

2. Kartul. Ja ma ei ütle seda ainult selle pärast, et kirjutasin kartulist oma lõputöö ja tean, et mõned indiaanlased usuvad, et kartul on tehtud jumala noksist (ma võiksin rääkida selle uskumuse semantilisest tähendusest, aga keegi ei salli targutajaid). Ega isegi mitte selle pärast, et kartulist saab piiritust ajada, mis on samuti eestlaste elu üsna palju mõjutanud. Enamustel meile tuntud aladel on kartul põhimõtteliselt näljahädade lõpetajaks olnud. Riisi võivad hiinlased ise ära süüa.

3. Krt, enamus blogijatest on seda kas juba teinud või saadaksid mu pekki, kui ma neid mingi juurviljaga võrrelda julgeksin. Tahtsin MNC-le pakkuda, aga selgus, et isegi tema on juba seda teinud, kusjuures oma algatusel (öelge veel, et orientatsioon on kaasa sündinud ja reklaam seda ei mõjuta – näete, mis internet poisiga teinud on, ta teeb puuviljameemi!). Hmm…

Karl Lont võiks olla tammepuu otsast tulnud. Esiteks selle pärast, et ta on tugev ja teiseks selle pärast, et talle meeldib reisida sama palju kui tammetõrule “Tammetõru seiklustes”. Absolutely Fabulous’i puhul on igatahes selge, et ta on kapsalehe alt tulnud. Selline naiivne, õrnake ja elukauge. Ja kolmas läheb vabatahtlikule, kes valib ise, kust ta pärit on.

5 kommentaari “Meemime veel

  1. ega jah, see maailma urrumulgus suvitamine ei tule kasuks kui tahad aja ja sündmustega kaasas käia…
    Orientatsioon…mesmöttes korr’t?…tahtsin komme…et nendega kedagi loopida loomulikult (evil muthafuckah akbar aka MNC)

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.