Uncategorized

Salt (2010)

 

Sai täna mõnusaks meelelahutuseks vaadatud filmi “Salt“, mille peaosa mängib kunagi nii kaunis Angelina Jolie, kes kohati praegugi veel väljakannatatavaks oli suudetud kõpitseda. Musta peaga oli päris kena, kuigi see üldse oluline ei ole. Siiski ei saa mainimata jätta, et mõtlesin filmi ajal päris tõsiselt, et huvitav, kas Liev Schreiber pandi temaga koos mängima ainult selle pärast, et Angelina ilu selle jubediku taustal esile tuleks (selles filmis nägi ta konkreetselt välja selline, nagu praegune John Travolta noorena võiks välja näha – st visake noorele John Travoltale 50 kg pekki ja pisut Botoxit näkku ja saate umbes sama tulemuse).

Üldse tekitas film palju huvitavaid küsimusi. Eelkõige tahaksin ma teada, kas Angelina lapsekarja peale kulub tõesti nii palju raha, et ta on sunnitud ükskõik millise filmirolli vastu võtma, või on mingi muu põhjus, miks ta nii haruldaselt sitas filmis kaasa tegi. Tõsiselt film oli igav, etteaimatav ja klišeesid täis. Lisaks venelaste stereotüübid ja Angelina vene keelt purssimas. Miinuspunkte annaks.

Kui tahate midagi huvitavat vaadata, siis vaadake parem näiteks saadet Beauty and the Beast: The Ugly Face of Prejudice (ei luba, et peale esimest episoodi veel mõnda viitsin vaadata, aga esimene oli küll täitsa huvitav):

2 kommentaari “Salt (2010)

  1. Aga selle saatesarja esimene saade oli tõesti huvitav ja suutis muide üht mu eelarvamust muuta: need reklaamplakatite kaverid nägid valmis kujul tõesti nii head välja, et ma jäin täitsa uskuma, et need võiks ka päris reklaamis töötada. Enne ma olin ikka tolle reklaamifirma tädiga üht meelt, et olgu ideaalidega kuidas on, aga puhtäriliselt võttes müüvad standardsed näod paremini.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.