anna kannatust

Avalik vabandus ja muud juttu

Esiteks. Kui juhtus, et ma eile õhtul su tagumikust rabasin, siis vabandan väga ja olgu öeldud, et see oli õnnetus. Ma komistasin. Ja pidasin sind kellekski teiseks. Kui see juhtus kaks korda järjest, siis ma lihtsalt komistasin korduvalt. Khm. Tore, et see nüüd selgeks sai, liigume edasi.

Mõnel inimesel pole ikka huumorimeelt. Või taipu. Sillu, kes õpib disaini, tutvustas mind eile öösel oma sõpradele, öeldes, et need on ta kursakaaslased. Ma tegin siis veidi hiljem Gen-klubi juures nalja, et kamoon, siia ikka ei läheks, siin käivad ainult mingid disainerid ja muud kunstiinimesed. Tundus, et vähemalt üks ei saanud üldse pihta, et ma tglt TEAN, et ta disaini õpib ja teen nalja, teised olid ka väga ebalevad. Selle eest ma ei vabanda, see pole ju minu süü, et inimesed aeglase taibuga on. Või nalja ei mõista.

Ahjaa, täna sain endale uue tassi, täpselt samasuguse, nagu Jaanika ostis, nii et nüüd on mul oma pirakas etnoloogiamustriga tass. Näeb kohe välja selline etnoloogile sobilik, triibuline. Teadsin, et see on kõigi jaoks ilgelt huvitav, aga kahjuks tegime pilti võõra kaameraga, jääbki teil nägemata. Hinda ka ei mäleta, sest ostsin samal ajal muid asju ka. Täielik feil olen ma ikka vist popis brändibloginduses. Ja maal käisime suve viimast grilli tegemas, koerad jooksid ja sai metsas mütata ja pooleli jäänud rebaseurgu vaadata ja üldse oli ilgelt FTW päev. Ei ole kahjugi, et sai kohustused mõnel määral üle lastud selle jaoks.

P.S. Üks sitaks hea laul ka teile, polegi seda ammu kuulanud.

17 kommentaari “Avalik vabandus ja muud juttu

 1. Sa oled näinud sellist filmi nagu “A good year”? Seal jube hästi seda prantsuse mentaliteeti kujutatud, mitmendat korda vaatan ja hakka või ise õppima keelt. Kuigi ilmselt see nii lihtne ei ole nagu filmis tundub 😛

  1. See vist postitusega ei peagi kuidagi seostuma, ega? Kusjuures ma olen isegi filmi näinud, kuigi tundub, et tegin samal ajal ka midagi muud ja hästi pole meeles. Aga seda nunnut emotsiooni mäletan küll.

   1. Ei ole seotud, ei viitsinud emaili välja otsima hakata. Aga vaata uuesti, mõttega, päris põnevad pr. keelsed väljendid sees ja emotsioon kahhh… usun, et ei kahetse 🙂

 2. tean tüüpi, kes käis eile mökus ja andis mõista, et mingi suvaline piff krabas tema tagumist poolt.

  kas võib ehk tuua paralleele? 😉

 3. Äh, see tass oli äkki midagi 3,60 ringis. Peast enam täpselt ei mäleta, a 3 ja 4 euro vahel miskit. Mitte et see nii väga oluline oleks, aga ajaloo annaalidesse minemiseks pidin postitama.

  1. Eile Rents veel ütles, et ta läheb grillima ja ei tule minuga täna vargile! :E Nii et tglt käis ise mujal vargil ja lausa 4 euri sai. Püüab ennast veel puhtaks pesta ja räägib, et grill jms. Tema kahtlane rikastumine on igati kahtlane!

 4. Et sa ka lõikad! “Ma tegin nalja, aga üks ei saanud pihta.” – Mõtle, mida see “üks” võib nüüd tunda? Degradeerin su huumori sardonismiks (ajutiselt, kuni end taas leebemast küljest näitad).

  1. No ma ei tundnudki neid inimesi, nii et on üsna tõenäoline, et nad kõik leiavad lihtsalt, et mul on sitad naljad ja kui nad ka peaks mu blogi lugema, see nende arvamust ei kõiguta.

  2. 365 ja 24/7 järjest ei suuda keegi meist kildu rebida, see nõuaks pidevalt tõusvat joont. Sest kui end kordad, oled igav… Pean praegu silmas Andrus Kivirähku, Mart Juurt ja Mihhail žvanetskit, kellelt alati oodatakse midagi enamat (loe: veel ägedamat).

 5. Mõistmine, mis tekkis ühe inimesega semmimisest, kes väitis sageli, et ma JÄLLE ei saa naljast aru.

  Sarkasmist-irooniast aru saamine eeldab adumist, mida iroonik tegelikult öelda tahab. Nt märkus “Tere, rannailm!” -30C kontekstis on lihtne mõista. Kui aga peenesse sarkasmi rüütatult konstateeritakse fakti, saab kuulaja aru küll, et nali on õhus, aga tekib error – ot mida ta nüüd öelda tahtiski? Par exemple, samas -30C situatsioonis sarkasmist nõretavalt deklameerida: “Tere, pakane” -> Ahah, nali. Möh? Ongi pakane ju!

  Siin võib sama jama olla – tüübid käivadki pidevalt Genklubis ja kui keegi iroonitseb, et see on disainerite klubi, saadakse aru küll, et nali on rebimisel, aga et tegu samas fakti lajatamisega, tekib error.

  1. Noh, siin ilmselt lisas asjale oma osa ka see, et ükski inimene ei olnud päris kaine, mistõttu nemad ilmselt ei mäletanud, et ma tean, et nad on disainerid, ja mina päris kindlasti ei mõelnud tol hetkel selle peale, et need inimesed ju ei tunne mind ja seega ei tea, et tegelikult mulle meeldib Gen-klubi ja käin seal isegi. Aga samas on vist paratamatu, et seal, kus on purjus inimesed, on lollid naljad kerged tulema. 😀

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.