anna kannatust

minust, ainult minust

917CbdJ7EfL._SL1500_

* sadist – inimene, kes oma koerale pasteeti andes selle krõbinatega nii põhjalikult ära segab, et vaene loom on sunnitud ka krõbinad ära sööma. Kui hirmsaid inimesi on ilmas!

Aga mul oli täna hea päev. Olen viimasel ajal kaks korda Lõunakas pükse otsimas käinud, mõlemal korral leidsin ühe paari, mis oli enamvähem. Mulle ei meeldi osta riideid, mis mulle väga ei meeldi, aga kuna pükse oli vaja, polnud parata. Täna käisin kaltsukatuuril ja olin juba ette veendunud, et raudselt ma ei leia midagi, sest see on sihuke õnnemäng ja viimased kaks korda olen tühjade kätega tagasi tulnud.

Igatahes aitab nüüd sellest ilmast, mina olen suveks valmis, sest täna sain ühed pikad püksid, ühed ideaalsed suvepüksid (mul pole suvepükstega mitu aastat jopanud) ja kaks MEGAARMSAT suvekleiti. Nii armsad, et kui te mind neis näeksite, oleksite te hetkega valmis uskuma, et tegelikult olen ma üks õrn ja kaitsetu naisterahvas. Üks neist on täiesti mitteminulikult isegi põlveni välja. Kui ma kavatseksin Liis Haaveli mantlipärijaks hakata, käiksin ma ainult selle kleidiga “tööl”. Mitte et mul oleks plaanis pensionäre võrku tõmbama hakata, ma rihin ikka nooremaid.

Kuidas läheb muidu, mu vallalised sobivas eas meessoost lugejad? Õppisite ülikoolis ikka reaalala? Auto on v? A nädalavahetusel Hollikas käia meeldib? 😛

Ahjaa, alles eelmisel nädalavahetusel oli ühes kingapoes Eesti kohta päris meeletu allahindlus, hunnik asju poole hinnaga, sest kamoon, keegi ei hakkaks ometi EELMISE HOOAJA kingi kandma, olge normaalsed. Mina oma pisikeste jalakestega sain kokku kolm paari korralikke jalatseid ja kokku kulus alla saja euro. Veab ikka, kui jalanumber on keskmisest tarbijast natuke erinev, saab hooaja lõpus aledelt kasu lõigata, sest levinumad suurused olid muidugi juba läbimüüdud. Ja see uus kingapaar sobiks vist suurepäraselt ühe uue kleidiga, ma pean kohe mõtlema nüüd, kas see, kes alles terveks sai, peaks homme lühikese kleidikesega tööle minema või mitte …

P.S. Lugesin seda artiklit Marika Korolevist ja hakkasin omaette naerma, et vaesekene, SELLELE läks ta kaebama, nii palju on ju juttu olnud sellest, kuidas viidatud endine ministrihärra (nimesid nimetamata, muidu mul ka jälle kellegi advokaadid kukil, seda jama veel vaja) ise oma nõunikuga lennukis avalikult ameleb ja hiljuti oli isegi artikkel, et ta oli suutnud korraga nii seaduslikule abikaasale kui armukesele tite teha. Ja oh seda üllatust, guugeldama hakates selgus, et artikkel on Postimehest nii põhjalikult ära koristatud, et isegi cached versioonis on veel ainult esimene rida näha. Ma ei teadnudki, et Eesti riigis on tänapäeval üldse keegi peale presidendi (kui tema proua vahele jäi, siis tümitati ju ka teda, kuskil ei räägitud sellest, et väidetavalt olla mõlemal juba tükk aega oma elu ja omad tegemised), kelle peale kollase meedia hammas ei hakka. Aa, ei, üks poliitik tuleb tegelikult veel pähe, kelle eraelu on samuti aastaid juba avalik saladus ja ajakirjanikud on mingil kummalisel põhjusel tõesti taktitundelised (st siin olen ka mina, sest tema pole kellelegi liiga teinud, aga mina pole ka ajakirjanik, vaid olengi selline taktitundeline). Kas pole armas, et MÕNE INIMESE eraelu tõesti on siin riigis puutumatu?

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.