Uncategorized

kuradi kromosoomiviga

“Õppisime” ühe sõbraga. S.t. me üsna tihti õpime või töötame koos, et oleks rohkem motivatsiooni pingutada. Kui ikka näed, et teine osapool rabeleb, hakkad ise ka tööle. Aga sel hetkel oli mul siiski paus, lugesin ühte neist paljudest USA artiklitest, kus mingi mees kurtis jälle, et iial ei saa ju aru, kas sa meeldid naisele või mitte ja eriti koolis on see NII raske, sest teismelised ei näita ju ÜLDSE välja, kui nad kellestki huvitatud on, nii et vaesed poisid on paratamatult segaduses.

Vahemärkusena olgu öeldud, et minu klassiõed (mis nüüd minust enesest rääkida) said küll oma huvi näitamisega suurepäraselt hakkama – kui sa näiteks õhtul avastad, et mingi piff istub sinu akna taga künkal ja vahib binokliga su aknast sisse, küllap sa siis huvist aru saad. Siiani ma ei taipa, miks noormees vedu ei võtnud ja neil imelist suhet ei tekkinud, meestele ju meeldivat, kui tüdruk esimese sammu teeb. Sellises mastaabis samm peaks isegi suuremale tümakale piisavalt arusaadav olema.

Igatahes irvitasin siis mina sõbrale, et täitsa pekkis, kui lollid mõned mehed on. Tüdrukud ei algata meie kultuuris ju traditsiooniliselt ise suhtlust, nii et see peaks ka kõige rumalamale tumbale selge olema, et kui klassiõde AINULT sind enda juurde sööma või õppima või oma koeraga jalutama kutsub, siis sa meeldid talle. NAINE võib jah kutsuda sind välja sööma (mitte oma koju), sest ta ei viitsi parajasti üksi minna, aga kui teismeline TÜDRUK, kes sinuga igapäevaselt ei suhtle, tahab omal algatusel sinuga kahekesi kuskile minna, ei ole ju vaja just geenius olla, et vihjele pihta saada. Ja see peaks olema igati universaalne, et kui inimene jagab sinuga oma toitu, siis on tal juba teie lastele nimed välja mõeldud. Isegi kui te olete samast soost – kui ma pakun sulle poolt oma võileivast, kardan ma kas muidu tappa saada, või arvan, et sa oled ikka ülitore inimene.

Paari minuti pärast vaatasin, et sõber ei tegele sugugi programmeerimisega, vaid veab jooni paberile. Teate küll, neli tükki kõrvuti ja viies läbi.

“???”

“Ma üritan kokku lugeda, kui palju võimalusi ma koolis kasutamata jätsin.”

5 kommentaari “kuradi kromosoomiviga

    1. Palju seda kebensit noorena saamata jäi?

      Statoili stardikas on muidugi äärmiselt originaalne kommentaar, panen stiilipunktid siia kohe kuhugi.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.