faith · Uncategorized

igav update

Väike võit igas päevas – magasin üle hulga aja järjest TERVE ÖÖ, ilma et ma oleks kordagi pidanud köhimise pärast üles ärkama.

Teine väike võit – kuna haigena oli kõrgemat patja vaja (magasin siin suisa suure hunniku otsas), harjusin ära selle megakalli padjaga, mille ma suvel ostsin, aga mille peal ma magada ei suutnud. Suisa päris mõnus on nüüd.

Kolm – kuna enne tööleminekut tahtsin võimalikult palju asju korda ajada, võtsin end kokku ja tellisin lugerile lihtsalt uued kaaned (Rahva Raamatu kadunud paki ootamisest olen ma ammu loobunud, kuigi nalja pärast võiks neile muidugi helistada ja esitada küsimusi teemal “tellisin teie Tallinna esindusest midagi kuu aja eest, KUI aeglaselt see pakikandja teil täpselt kõnnibki?”).  Äkki saan vahelduseks kätte isegi.

Neli. Proovisin juba hästi natuke ennast liigutada ka. Ära ei surnud, kehvem ka ei hakanud, nii et vist juba nagu võib.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.