faith

Mul ei ole enam mitte midagi öelda

14632905_1257764120930117_8942013029363953334_n

Tõsiselt. Teised inimesed teevad SÜNNITUSMAJAST OTSEÜLEKANDEID. Seda piiri saaks nüüd nihutada ainult siis, kui ma läheksin lahtisele südameoperatsioonile ja seda laivstriimiksin. Või noh, oma sünnitust lähivaates vms. Kuni selle hetkeni on nüüd kogu ülejäänud blogindus mõttetu ja küündimatu.

Ehk siis minu südamlikud õnnesoovid Mallukale, kes teise lapse edukalt välja surus. PALUN ära kuula neid vaimuhaigeid, kes soovitavad sul talle Lysethe nimeks panna. Ma saan aru, et küünetehnikud on ka inimesed, aga las laps ikka valib ühel hetkel ise oma tee, ei ole vaja seda tema eest määrata.

Muidu olen ma pahur, sest ma tahaksin täiega trenni, aga ei saa, sest ma ei tunne end selle jaoks veel piisavalt hästi. Ideaalses maailmas ei läheks ma homme töölegi veel, aga olen juba end sinna lubanud, nii et pean ikka minema. Ideaalses maailmas ei läheks ma IGATAHES homme tantsutrenni, aga kui ma ei lähe, jään ma seal veel rohkem maha ja ei saa varsti enam üldse mitte midagi aru (võrreldes praegusega, kus ma olen suutnud need viis positsiooni ikka kuidagi selgeks saada). Täna on kindlasti vaja kodus tõlkida, sest tähtajad. Elu on raske.

Aga see-eest magab mu koer nii armsasti, nagu tal poleks ühtki muret siin ilmas. Jee. Ta ei tea veel, et täna lõigatakse küüsi. Tema elu on ka raske, aga hetkel elab ta veel õndsas teadmatuses.

8 kommentaari “Mul ei ole enam mitte midagi öelda

 1. Ma võiks sulle mõne teema ja laivstriimi soovituse anda, kuid lepime enne kokku, et nime vahetamise ja migreerumisega seonduvad kulud jäävad sinu kanda.

 2. Mul-ei-ole-enam-midagi-öelda,
  on täpselt see point, miks striim voogama pannakse.
  Sõnad on ammendatud, laused on lõpetatud, aga elu…
  see paganlik protsess ei tunnista lõppu enne kui …
  Kaamera pannakse juba kirstu ja IoT on hauas olemas …

  Aga Atu karv läigib ja kõrv näitab, et ta teab mida sa teed 😀
  Eks me homme koeraveebist saame lugeda, kuidas R. mu taguotsast
  pilte klõpsis ja siis veebi riputas oma hirmude jutu taustale.

 3. Eesti Loomakaitse Selts tähistas eile ülemaailmset loomade päeva!
  Huvitav kas loomad ka teatsid et selline päev on olemas?

 4. Ma ausalt ei kujuta ette, kes tahaks sünnitust vaadata. Olen oma kahe lapse ilmaletuleku juures olnud ja kõige tugevam elamus oli, et mu armsat inimest piinatakse hullumoodi aga ma ei saa kuidagi aidata. Olin kohal kaasa soovil pakkumaks moraalset tuge, ehkki ei saanud aru mida minu sealviibimine sisuliselt paremaks tegi.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.