me me me

hibernation hiilib peale

Ise ka ei uskunud, aga tõepoolest sain täna kella kaheksa ajal üles. Ma nimelt vihkan vara ärkamist, aga armastan toitu, nii et see oli minu jaoks suur dilemma. Tasus minna küll, toit oli hea. Vahvleid küll ei olnud, aga selle asemel olid pannkoogid, mida võeti suurest pakist ja soojendati rösteris. Minu käest küsiti kolm korda, kas ma olen sakslane. Aktsent olevat sarnane ja heledad juuksed/silmad aitavad kaasa. Üks küsija küsis Eesti nime kuuldes tõsimeeli, kas see asub Etioopiast väga kaugel. PÄRAST seda, kui ta oli juba teada saanud, et Eesti Ida-Euroopas asub. Kui koju läksin, tuli vastu tüüp, kes päikesepaistes tõsimeeli omaette aisakellade laulu ümises. Nii et täiesti ulmeline hommik.

Aga õigus on neil, kes ütlevad, et tugev hommikusöök on väga oluline ja annab energiat terveks päevaks. Mulle andis suisa nii palju, et läksin kohe peale seda koju ja keerasin end uuesti magama. Oleksin pidanud magama tund aega ja üheteistkümneks prantsuse keelde minema, aga magasin sisse ja jäin kolmveerand tundi hiljaks. Aga sellest pole lugu. Vähemalt sain tunnis käidud ning peale seda ka kaks ettekannet kuulatud, nii et minu koolinädal on selleks korraks jälle läbi. Saan mõnuga ennast koduste tööde hunnikusse murda. S.t. kohe, kui olen veel ühe väikese lõunauinaku teinud. 😀

Ja ilmast rääkides – siin tõesti on metsikult külmaks läinud. Mõni päev on küll soe (täpselt selline, et pikkade käistega on palav, lühikestega jahe), aga vahepeal ainult kümme kraadi. Ja hommikud ning õhtud on eriti jahedad, aga mina käin ju just öösiti jooksmas. Nii et ei meeldi mulle see uus elukorraldus. Protesteerin.

Üks kommentaar “hibernation hiilib peale

  1. Kultuuriliselt asub eesti siiski Põhja-euroopas ning see Ida-Euroopas paiknemine on ka kaasa tulnud ainult tänu meie võrratutele kogemustele seoses N. liiduga e. peale viimast suurt sõda.
    Seega eelistan ma öelda, et Eesti asub põhja euroopas ning kuulata iglude teemalisi küsimusi ennem, kui vaadata kuidas inimesed automaatselt ja kollektiivselt oma rahakottide asukohta kontrollima hakkavad.

    -MNC aka Most Northern Cunt…

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.