Uncategorized

iga päev midagi uut

Kas sulle on kunagi varem 60aastane parmulanna ütlema tulnud, et sa näed rõve välja? Mul on see kogemus ka nüüd olemus. Kätel olevat liiga suured lihased ja võeh, tätoveering ka veel. Tutt on ka tätoveeritud või? Tõesti olin pisut üllatunud. 😀

Hiljem: Tanel leidis, et see olevat karma. Ilublogi ja üldse kriitilise meele eest. Kõlab loogiliselt.

8 kommentaari “iga päev midagi uut

  1. Parmukse käest pole kuulnud aga muidu küll… ja mul pold siis isegi rohelisi juukseid ega miskit. Inimesed on kurjad.

  2. Kui ma läinud nädalavahetusel hiliskeskaja villastes riietes mööda Pärnut traavisin, ütlesid jälle tõepoolest pärnulannad… mitte küll mulle, vaid oma vinguvatele lastele poolhääli “näe vaata, vaene tädi”, ilmselt eeskujuks tuues, et näe, tädi on kasukaga, aga ikka veel ei jonni, et palav.

    1. See on mingi eriti värdjas komme inimestel iniseda, et “mingi vaene oled väää”. Mul oli pikk jutt valmis mõeldud, miks, aga krt, igaüks saab ise aru, miks see nõme on ja kui nõmedad need inimesed on jne.

      1. see ei olnud päris selline virin, pigem toodi mind lapsele positiivseks eeskujuks. ma ei näinud ka kindlasti raha poolest vaene välja, kui meetrite viisi villast riiet oli külge drapeeritud ja igavene hunnik ehteid ja aksessuaare küljes. lihtsalt arvestades, et 30 kraadi oli varjus, päike lõõskas ja mul oli kaks villast kleiti ülestikku seljas, arvas ta ilmselt, et ma väärin kaastunnet ja tunnustust oma hea käitumise eest.

  3. Nojaa, karma. Täna üks tädi (umbes 60nene?) tuli ja ütles et tema meelest väga sobivad mulle need rohelised juuksed ja nii ilus. Whoa. Maksuameti ukse ees on karma koht, keegi peaks sinna nüüd energiasamba püstitama vms.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.