anna kannatust

Mida ma teen, kui sess läbi saab

Ehk siis ainult unistused, ega mina ka ei tea, kas see päev üldse kunagi tuleb. Aga plaane on palju.

1. Ma PÄRISELT koristan (st pesen isegi põranda ära)

2. Ma loen raamatuid lihtsalt oma lõbuks

3. Ma lebotan – rannas, aias, kodus. Ütle ainult koht ja ma lebotan seal.

4. Uurin välja, kus AbFab elab ja loobin kive vastu akent, kuni nad mind oma uhkele katuseterrassile siidrit jooma lasevad. Ja lebotan seal. Ja keeldun lahkumast, kuni Tosha lipsu ja valge siidsärgi seljast võtab ja räpase rebenenud maika ja tätoveeringutega piisavalt hirmutav välja näeb.

5. Kohtun Kristiga, enne kui ta Eestist taas põgeneda jõuab.

6. Mul on jälle aega ja viitsimist, et ülepäeviti juukseid kammida. Või vähemalt kaks korda nädalas.

7. Last but not least, päris kindlasti mitte least, ma saan jälle prantsuse ja hispaania keele õppimisega rohkem tegeleda. Tore, kui on taas aega õppida neid asju, mis lihtsalt toredad on.

Pussycat dollsi pilt on siin selle pärast, et neil on laul suureks kasvamisest ja ma uskusin tükk aega, et seal on rida “I wanna have boobies” (väidetavalt on see siiski “I wanna have groupies”), mis oleks ometigi niivõrd kena eesmärk.

11 kommentaari “Mida ma teen, kui sess läbi saab

 1. See paistab olema topic, mille üle käib kõva vaidlus. Mina olen ka “boobies” variandi poolt.
  Võib-olla on sellega nii nagu Lily Alleni “It’s Not Fair” lauluga – mõnes versioonis on paar rida vahele jäetud ja tuleb ainult soolo 🙂

  1. Mhmh, sest ma olin täiesti kindel, et ma ju KUULSIN oma isiklike kõrvadega, kuidas nad boobies ütlesid. 😀 Arvata on, et nad siis ikka mõnes versioonis tegid meelega nii.

 2. Ma leidsin laupäeval Pauluse kalmistu ja Aardla tänava vahelt kiirtoidukoha tagant ühe laheda Stalker-territooriumi. Ma arvan, et sinna võiks laipu peita. Kas sa äkki tuleksid ja lebotaksid seal (mitte laibana, täitsa elus võid olla)? Ma võin kohal viibida ja fotografeerida – kui sa ainult liiga poseeritud lebotamist ei tee. 😀

  * Hämmastaval moel ei olnud seal ühtegi parmotti kuigi Feenoks on õkva teisel pool maja.

  1. Loodetavasti võin juba nädalavahetusel sul seal glamuurselt lebotada. Ja kui mitte varem, siis järgmise nädala algusest kindlasti.

  1. Kui ma su esimeseks paneks, oleks ikka väga kurb, kui te mind sisse ei laseks või kui ma kogemata akna ära lõhuks ja selle eest mingi hobuserautamisriistaga vastu pead saaks.

 3. Pannes pildi & pealkirja kokku… Ma lausa kohkusin, sest ma arvasin, et sa kavatsed pärast sessi Pussycat Dollsist kuidagi eeskuju võtta.

  Ilmselgelt on päike mulle liiga teinud… 😀

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.