anna kannatust

“Õhtusöök viiele”

Võtsin end kokku ja vaatasin “Õhtusöögi viiele” ikka ära. Ja ma ei kahetse, sellist tsirkust tavaliselt ikka tasuta ei saa. Tõsiselt, nii palju lolli juttu polnud ma sada aastat kuulnud. Kõige naljakam oli muidugi see, kuidas kõigil läks nägu krampi, kui keegi teine iseendast rääkis, sest igaüks ootas kannatamatult oma korda. No selline egomasturbatsioon, mida muidu naljalt ikka sellises koguses ühte tuppa ei satu. Margret üritas tarka panna ja muudkui vigises, ilma ühtki toitu õieti maitsmatagi. Lõua-Marco rääkis tõsimeeli brändi loomisest ja oma staatuse säilitamisest, lisaks käis pidev vaidlus selle üle, kes neist Eesti suurim ja tõsiseltvõetavaim staar on. Ise ka ei usu, et seda ütlen, aga Mari-Leen ja Meelis jätsid mulle kogu selle kamba peale kõige normaalsema mulje, seda enam, et nad ise ausalt tunnistasid, et nad ei pea end staarideks, vaid elavad “staaride” arvelt. Tegelikult oleks selle tiitli hoopis Pillele andnud, aga see on tingitud lihtsalt sellest, et tema oli enamuse ajast vait (või välja lõigatud), nii et see poleks aus.

No ja tõelised kired lõid muidugi lõkkele alles pärast saadet. Näiteks rääkis Marco intervjuus, et võõrustajad olevat temalt maksimumpunkte luninud ja lisaks igal viisil peenutsenud ja uhkeldanud. Selle ehedaks näiteks olevat olnud see, et laual olid Villeroy ja Bochi noad-kahvlid. Mul, kes ma olen üks igavene mats, tekkis selle peale muidugi küsimus, et kust ta aru sai, et need ühed uhked kahvlid on. Mina poleks noale peale vaadates küll aru saanud, mis firma oma see on. Ja kui ongi nimi peale kirjutatud, siis peab ikka veits brändipede olema, et isegi kahvlite puhul teada, millised need “peened” firmad on. No ja Marileen omakorda olevat talle tagasi teinud, sest vihastas selle peale, et Marco oma õhtusöögi Tartus korraldas. Igatahes kavatsen ma seekord vist küll kõik viis osa ära vaadata, vähemalt naljakas on.

27 kommentaari ““Õhtusöök viiele”

 1. Ilmselt ongi kõige naljakamad tänane ja reedene osa. Täna pirtsutame meie, sest me keeldume magustoitu alasti söömast ja basseini ronimast. Reedel pingutab Marco natuke toidu serveerimisega üle…

  Üks nali võttepäevalt:
  Vaido: magustoidu serveerin teile basseinis
  Saatemeeskond: teeme vahepeal pildid ära
  Kui kõigist osalistest on pildid tehtud, tahame teha grupipilti, aga Marcot pole kuskil…
  Marco oli juba paljas ja basseinis 😀

  1. Mulle meeldis eriti see, kuidas kõik inimesed irvitasid, kui keegi teine rääkis, sest kõik said aru, et TEISED on üleshaibitud mõttetud staarid. Aga iga rääkija oli kindel, et just TEMA on siiski see tõeline pärl, kes õnnetul kombel siia matside hulka on sattunud.

 2. 😉 neid nuge ja kahvleid sai mingi aeg Rimi kleepsukampaanias lausa kohati vist tasuta kui mu mälu mind alt ei vea 😛

  1. tasuta ei saa midagi. mu mäletamist mööda pidi koguma 40 kleepsu (1 kleeps = 100 EEK), et saada üks komplekt (nuga, kahvel, lusikas, teelusikas) 4000 eeku maksis reaalis üks komplekt 😀 aga tavahinnaga on 1000 eeku üks komplekt poes…

   1. No kui see nagunii su kodupood on, siis ühel perel kuus lähebki kuus ju vähemalt 3000 krooni söögi peale, sel juhul tuleb lihtsalt mõnda asja veits ette osta (kohvi ja õli ja peldikupaberit kohe nõrkemiseni :D) ja oled ikkagi nigu kauba peale saanud. Aga üksik inimene peab vist jah veits komponeerima, et neid kleepse kokku saada.

    1. Rents. ära riku inimesel rõõmu ära. “Neljatuhandene söögiriistade komplekt” kõlab ikka palju paremini kui “Ostsin nelja tonni eest sitamajapaberit ja sain tasuta kahvlid”

     P.S. Kes on paksud naised pildil valges ja sinises?

 3. Rentsile halamise ja emomise eest kuluks ära karistuseks sellises saates osalemine. Võibolla isegi vaataks ja irvitaks, kuidas blogistaarist anorektik higistades saia rösterisse topib.

  1. tra, kus laikmise nupp on?

   Õhtusöök viiele blogijale tuleks ära teha. Saaks siukest lvl99 näkkunikkumist näha, millest praegused söödikstaarid ei oska undki näha.

   1. Kui see saade ei ole, sis ma võin inimestele süüa pakkuda. Ma olen leebe, üldiselt, niiet Telci see ilmselt muidugi ei huvita 😛

    (v.a. kui ta kusagilt mingid wootajad või evangelistid leiab… see oleks lahe…)

   2. Seejuures peaks kutsumata jätma need “kuulsad värdjad”, kes juba raamatu ka välja on andnud – saaksid kohalolijad neid mõnuga taga rääkida ja kiruda, kes ikka sitemini kirjutab.

  2. Hm. Ma ei oska süüa teha, eriline staar pole ma ka, aga intriigi nimel osaleksin küll. Tingimusel, et ma tohin kaitsta oma identiteeti. Mask peas.

   Nii, kaks blogijat on olemas, kes on kolmas? Mõni toidublogija? Need-keda-ei-tohi-nimetada?

   1. Toidublogijatega on igav, nende saavutusi on loetud-nähtud ju küll 🙂
    Aga samas… vähemalt on teada, et saab vähemalt korra söödavat toitu 😛

    Need-keda-ei-tohi-nimetada… Kas nad tuleksid ka kahekesi ? Nagu Tipp&Täpp ? Ühekaupa ehk suudaks ma nad surnuks rääkida kui vaja 😛

   2. no nendega ei pea ju RÄÄKIMA, võime nad surnuks kuulata… ja hiljem gluteenivaba toitu HINNATA. (maniakaalne naer).
    Mõni professionaal võiks ikka ka seltskonnas olla.

    1. Gluteenivaba toitu ma võiks neile isegi teha, mul on sellega kogemusi küll-ja-küll 😛
     Ja egas enamus toidublogijaid ka professionaalsed kokad pole… Ma teen ka pea iga õhtu ise süüa, eksole, rääkimata veel suuremad üritused… Kui ainult leiduks keegi, kes igavamad ülesanded lahendaks (*khm*nõudepesu*khm)…

 4. Mulle tglt selline saateformaat üldse ei sobiks – st SÜÜA võin ma hea meelega. Aga kui asi tegemiseks läheb, olen ma selline lihtne juustumakaroni jms inimene. No ja nagu öeldud sai, siis olen lisaks veel selline mats ka, et üldse ei tea, millise lauahõbeda peale ohhetama ja ahhetama peaks kukkuma ja kelle kleit nüüd kuulsat marki on. Vat minu meele järele oleks saade “Nälja-Rents iga päev kellegi teise suurepärast kokakunsti nautimas”.

  1. aga tee ära! kuuluta välja, et kõik, kes tahavad, et staarblogija rents oma blogis nende suurepärast kokakunsti arvustaks, võivad su sööma kutsuda.

   1. Jah, sarja nimeks oleks “Toida vaest tudengit”. Mõte on ju hea. Ja Ray juurde sööma läheks ma suisa hea meelega, ei pea isegi gluteenivaba toit olema.

    1. No näed, ma vabalt võiks millalgi organiseerida, lauamänge saaks veel pealekauba 😛 Aga peab vaatama, ma kõigepealt üritan sellest neetud bronhiidist lahti saada, siis võib blogijatele õhtusöögi korraldada… Teha FB-sse eraldi event ja puha 😀

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.