anna kannatust

Päeva kommentaar

Mõnele meeldib lollide inimeste blogisid lugeda (te näiteks ei kujuta ettegi, kui palju mind lugemas käiakse), mõnele meeldib lollakaid saateid vaadata. Mina kuulun nende viimaste hulka, kuigi seekord jätsin saate vaatamata ja piirdusin saadet (“Õhtusöök viiele”) tutvustava klipiga, kus strippar Marko lausus kuldsed sõnad:

“Ka mulle meeldivad pigem inimesed, kel on pisut silikooni siin ja seal. Nad on nagu põnevamad.”

Kuigi ausalt öeldes oli sealt raske mingit tsitaati välja valida, kogu see klipp on puhas kuld. Mõelge ise, Mari-Leen, Vaido Neigaus, Maigret, ptüi, Margret ikka (ta läheb mul alati selle Terry Pratchetti loodud tegelaskujuga sassi, ilmselt selle tõttu, et tolle ema oli ka kirjaoskamatu), Billeneeve ja strippar Marco ühe laua taga. Äkki vaatan ikka terve saate ära.

8 kommentaari “Päeva kommentaar

    1. Ma panin öösel selle saate korduse lindistama. On, mida õhtul koju jõudes nautida 😉 Missugune seltskond!

  1. Marco on kunagi eelmises elus (enne tantsijaks saamist) õppinud koguni kokaametit. Nii et… on oodata siis tõelist õhtusööki friikidele!

  2. Marco on väga valiv riiete, glamuuri jms suhtes, ma ei mäleta üldse, kui valiv ta söögi suhtes oli? Ta võib tundide kaupa kommenteerida kellegi ilulõikust ja rääkida kortsukreemidest, aga ma pole teda kunagi kuulnud sama andunult kõnelemas kohupiimakreemist… Kas Marco on hakanud arenema ettearvamatus suunas?!

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.