anna kannatust · faith

Kohutav lugu minu õnnetust adapterist

Te kõik kindlasti mäletate saatust, mis tabas minu esimest adapterit, mis oli ilus, sileda läikiva pealispinnaga ja mu rüperaalile alati piisavalt energiat andis. Kui ei, siis lubage, ma värskendan teie mälu. Selle pistikut kontakti torgates käis pauk ja kõik meie ühised tunnid olid hetkega tuhaks põlenud. Nii et tellisin uue, meie tavalise pistikuga(mitte siinsega, seal sai valida).

Esiteks selgus, et see ei tule mitte Sydneyst, vaid Singapurist, mis tähendas, et pidin seda kolme päeva asemel suisa kaks nädalat ootama. Ja nüüd, kui see kohale jõudis, selgus, et esiteks on see austraalia pistikuga – ja teiseks oli üks kolmest metallotsast kõver. Sain selle küll sirgeks painutatud ja nüüd töötab nii, et pole asigi (nagu näha sellest, et ma olen suurest rõõmust vist juba sada postitust järjest kirjutanud, sest täpitähed ja OMA läpakas on nii mõnusad), aga ikkagi WTF. I shall get my European plug even if it’s the last thing I’m gonna do! Ja ma nii loodan, et ma teile homme ei kirjuta, et elan nüüd elu lõpuni selle adapteriga. 😀

Ja selline pilt on postituse juures selleks, et midagigi ilusat oleks siin pealkirja all.

Edit: Kas te faking kujutate ette, mis kuradima inimesed siin on? Ma saatsin neile teatavasti kirja, et tahaks nigu sellist adapterit saada, nagu ma tegelikult tellisin ning selle peale saadeti mulle vastu kiri, teemal “me arutame, kas saata teile euroopa oma või mitte, sest te olete ju Austraalias ja tellisite selle Austraalia internetisaidilt, nii et te oleksite ise pidanud ütlema, et te euroopalikku juhet tahate”. Tellimisprotsess nägi muideks välja selline, et muuhulgas pidi tegema linnukese ühte soovitud kastikestest (US, UK, AU, EU), kusjuures iga kastikese kõrval oli vastava PISTIKU pilt. Nii et I FUCKING DEFINITELY tegin seal oma valiku EU otsaga adapteri kasuks. Seejärel tuli mulle kinnituskiri, kus muuhulgas oli ka tootekood, mis lõppes täheühendiga EU, mis ilmselgelt on sinna pandud selleks, et laomehed saaksid laost just EU pistikuga juhtme võtta, selle kärule panna ja õigesse kohta viia. Nii et esmalt lasevad nad mul valida, millist juhet ma tahan, seejärel saadavad mulle vale asja ja SEEJÄREL hakkavad seletama, et kamoon, oma viga, et sa Austraalias oled, OTSE LOOMULIKULT see ei loe, mida sa tegelikult valisid.

Ma nüüd saatsin neile uue kirja, kus kirjeldasin oma tellimisprotsessi, põhjendasin, miks ma ei näinud peale õigesse kasti linnukese tegemist ja vastava koodiga kinnituskirja saamist täiendavat vajadust saata neile kirja teemal “tahtsin öelda, et see, et ma tegin linnukese kasti kirjaga EU, tähendab seda, et ma tahaksin PÄRISELT EU pistikuga adapterit saada, ma ei teinud nalja”. Seda siis esiteks selleks, et suurendada tõenäosust, et nad õige juhtme ikka posti paneksid ja teiseks selle pärast, et kui nad vastavad mu kirjale viisil, mis tunnistab, et ma tõesti tegin valiku ja nemad keerasid asja pekki ja lihtsalt ei taha nüüd vastutada, on mul kindel alus, mille põhjal PayPalile rahade tagasitõmbamiseks avaldus teha, vastasel juhul oleks see pikem ja vaidlusrohkem ettevõtmine.

Edit2: saatsid mulle kirja, et mu aadress üle kontrollida. Tundub, et ehk saadetakse mulle suisa see kraam, mida ma TEGELIKULT tahtsin. FINALEMENT!!!

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.