anna kannatust · music

Rentsi elu

Miks keegi mulle ei öelnud, et kella keeratakse? Eelmisel pühapäeval ärkasin ekstra varem üles ja keerasin kella, tuli välja, et kõik asjatult. Nüüdseks oli juba meelest läinud, jäin Sirgi juurde hiljaks, pea valutas ja käis ringi, ronida seetõttu suurt midagi ei jaksanud ja üldse läks pool päeva raisku. Kõik selle kuradima kellakeeramisjama tõttu.

Reedel oli muidu maailma kõige ilusam kevadilm. Käisime K.k.p.s.-iga koeri jalutamas, selle pärast te oletegi sunnitud neid vaatama.

Muidu arendame rahvastevahelist sõprust ja kuulame Sarajevo mussi:

P.S. Mida enam ma prantsuse kirjandusteooriat loen, seda kindlamaks muutub mu veendumus, et prantslased peavad ikka ühed harimatud matsid olema – pea kõik kirjandusteoreetikud kasutavad näitena ikka Prousti ja ainus ilmselge põhjendus tundub see, et nad arvavad, et ilmselt kedagi teist ei ole nende lugejad (kirjandustudengid või teised teoreetikud) lugenud.

14 kommentaari “Rentsi elu

 1. Tead, Rents, miks sa mulle hullupööra meeldid? Sest et oled niii minu moodi – ajad suvalist jura justkui suvale keelt kõrva. Ei usu iial, et sinusugune nutikas tüdruk kella juba märtsi keskpaigas kruttimas käis

 2. Ei ole võimalik, et leidub veel inimesi, kes ei tea, et kella keeratakse alati märsti ja oktoobri viimasel pühapäeval.

   1. Geograafiaga olen ma enamvähem kursis, ma olen isaga Lissabonis käinud, aga kellakeeramine on minu jaoks selline ebameeldiv asi, et üritan selle olemasolugi unustada.

    1. Ma näiteks ka kunagi ei mäleta 😀 Ma isegi ei teadnud pikka aega, kuhupoole neid kelli keeratakse, kuni lugesin, et “spring forward, fall back”.
     Aa ja minu arust on ülinõme, et talveajale üle minekul on lumi maas, ja suveajale üle minekul on ka lumi maas.

    2. Jah, seal on isegi jõledam kui Eestis sessuhtes küll.
     Arvatavasti mul on lihtsalt selektiivne mälu. Ma vihkan lund ja külma nii palju, et blokib kõik ilusad mälestused ära ja igal aastal on sama ving ja hala stiilis “waa waa waa, nii külm on ollaaa” ja igal aastal nagu kevadet kunagi ei tulekski. Sel aastal ilmselt muidugi ma väga ei eksi 😀 Sama ilma lubatakse kuni 11. aprillini esialgu.

    3. “Spring forward ja fall back” on päris hea. Ma ka iial ei tea, kuhupoole kella keeratakse.

     Ma olen mingi pervert, mulle meeldib praegune kevad täitsa hästi ja külm ka nagu ei ole, kui tuult mitte arvestada. Ma olen juba unustanud, et saab ilma lumeta ka olla. Ja palavust ma nagunii vihkan. Esimesed kevadilmad tapavad alati täiega ja tuleb nohu ja surm ja katk ja leepra. 🙂

    4. Vanasti olid meil 9 kuud aastas sitad suusailmad, nüüd ainult 3 kuud. Hästi elame.
     Ilma naljata – ilmad võivad laias laastus selliseks jäädagi. Teate küll – globaalne soojenemine võib põhjustada lokaalseid jääaegu, Golfi hoovuse nõrgenemine, jne, jne.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.