faith

TÕELISE blogija jaoks ei ole ükski teema liiga isiklik

Ma nimelt nägin täna öösel väga huvitavat unenägu, mis isegi sellele teemale pühendunud blogi omaniku ilmselt hetkeks pead murdma paneks. Nimelt olime me Malluga mingis haridusasutuses ja vähemalt minul oli VÄGA vaja vetsu minna, ei mäleta enam, kas tema pakkus niisama oma kaunist seltskonda või tahtis kah seda ruumi sihtotstarbeliselt kasutada. Igatahes läksid kabiinid nii vasakule või paremale, aga aasia idioodid (ei tea miks, aga kõik seal järjekorras olid aasialased) kasutasid ainult paremat rida. Rents otse loomulikult idioot ei ole, nii et tema ei läinud järjekorda, vaid ronis vasakul olevasse vabasse kabiini ja istus maha. Alles siis, kui Mallu esmalt nõutut ja seejärel irvitavat nägu nägin, sain aru, et pole need aasialased nii lollid midagi. Paremal pool olid nimelt normaalsed uksed, aga vasakul oli vist materjali väheks jäänud ja uksed olid ainult ülemise kabiinipoole ees, s.t. katsid pikematel istujatel ainult näo, lühematel aga mitte sedagi. Oh, maailm on üks hädaorg ja häda oli kahtlemata SUUR. Nii suur, et isegi Mallu kahjurõõmus irvitamine ei suutnud mind enam takistada.

Marianni urineerimisharjumusi ei oska ma kahjuks kommenteerida, sest nagu sellistes unenägudes ikka juhtub, ärkasin ma sel hetkel üles ja läksin vetsu. Hea, et niigi läks, pääsesin ju ometigi (või kas ikka pääsesin? ega te ei tea) kuiva küljealusega. Jaa, mõtlemapanevaid lugusid juhtub siin kontinendil.

P.S. Kokutasin end läbi prantsuse keele suulise eksami. Ei oska muud mitte midagi öelda, kui et “läbi vast ikka ei kuku”. Sajandat korda ütlen seda, mida ma iga õpitud keele kohta juba tuhat korda öelnud olen – “praktikat peaks rohkem tegema”.

6 kommentaari “TÕELISE blogija jaoks ei ole ükski teema liiga isiklik

 1. Ah see peldiku seiklus on nohu. Ma tean tegelast, kes on klubis olles kuserenni kukkunud. Mis võiks olla meeldivam kui naistejaht kuserennis lõpetada? Ja noh meeste vetsus on nii kui nii pisuaarid seega peaks olema jumala savi see kui sa poti peale istud ja asiaate vahid. Ma võin kihla vedada, et kui sa väiksena kooli ekskursioonil metsa peatuse ajal sõbrannaga pissile tormasid, ei olnud sul monteeritavat kusepoksi kaasas, vaid te vahtisite üksteisele tõtt ja tegite soru.

 2. Opa, ei olegi mina ainus, kes veidraid unenägusid näeb.
  Ja tore kokkusattumus muidugi … ma nägin unes et seisin mingi diskoteegi või klubi ukse ees ootasin kedagi, et siis sisse minna … ja siis tuli väike rahvahulk kus oli üx tuttav nägu … Rents, sina 😛 … ja siis me rääkisime ja sümboolne kallistus oli kah (jäi mulje nagu midagi tõist oleks just hiljuti juhtunud … ühise tuttava surm või miskit sellist … igatahes emotsioonid pigem sihuksed kaastundlikud – nukrad)

  hm rohkem väga ei mäletagi. Samas on mu unenäod alati kiiksuga, võimatud ja persses olnud.

  Väidetakse et öösel ragistab aju välja kõiki võimalikke varjante mis võib juhtuda.
  Peaks oma unenägudele tõenäosusteooriat tutvustama. Ma ei käi diskoteekides.(võibolla käiks kui neid nimetataks hoopis Tiss Co Teek … puhtalt nime pärast)
  Samas näha unes inimesi keda pole oma 10 aastat näinud, pole esimene kord… nii et pole sa nii erinev 😛

 3. Küsin lihtsalt huvipärast sulle absoluutslet tundmatu inimesena ning me iial arvatavasti ei kohtu ka – kas sa läksid nüüd preili M-ga tülli? Uudishimust 🙂

  1. Ah, mis nyyd tylli, vihastasin lihtsalt, sest tema ise on see, kes ajab alati juttu sellest, kuidas teineteise selja taga t6elised s6brad ikka mitte yht liigutust ei tee.

 4. Aga tglt oli millalgi 90ndate esimesel poolel Tartu kaubahallis (seal oli kogu värk kuidagi tohutult teistmood siisi, aga kuidas, üldse enam ei mäleta) avalik peldik, kus olidki umbes sellised boksiuksed N-osakonnas. Altpoolt ulatusid nii umbes poti servani. Vähemalt ma olen sealt põgenenud sel põhjusel. Äkki keegi heamäluline suudab täpsustada, kas seal oligi nii hull lugu. Või olin ma äkki hullemat sorti snoob?

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.