sport

Mehed on NIIIII lollid

ag0WDer_700b

Nägin mina sihukest pilti internetis. Ärge saage valesti aru, ilus pilt on, endalegi tahaks sellist keha. Aga selle pildi all avaldasid meesterahvad täiesti tõsiselt arvamust, et “nii kaunis loomulik ilu” ja “tahaks ikka endale ka sellist vormis keha ja ilusate rindadega naist”.

Jah, tainapead, ta rasvaprotsent on miinus kaks, aga vat rinnad, mis ÜLDSE suuremas osas rasvast ei koosne, on tal kindlasti ehtsad! Ärge üldse muretsegegi, kõik on oma ja ausalt saiakontsikuid süües ise kasvatatud. Rääkimata sellest, et üldse ei ole meiki näos tal selle pildi peal, mkm. Kõik puhas loomulik ilu, kulmud kasvavadki naistel sellise kujuga ja kaunilt toonituna, kes teisiti ütleb, on loll ja/või kade või pole ise tõeline naine.

Oh jah. Selline keha on ilus küll, aga kui te sellise kehaga naist tahate, peate ka aru saama, et see ei tule mitte tasuta. Nii et peate kas olema valmis pappi köhima või siis kohe juba tehtud opiga/isikliku rahakotiga naise valima.

Kusjuures SELLEST, et rinnad koosnevad rasvast, suudavad mehed veel kuidagi aru saada, aga see, et riided päriselt muudavad inimese välimust, on nende jaoks täielik müstika. Minu käest on inimesed täiesti siiralt küsinud, kuhu mu rinnad kadusid (või vastupidi, kust need nüüd välja ilmusid), sest ma kannan erinevaid sportrinnahoidjaid. Kui ikka enne ronimist kardiot tahan teha, panen sellise selga, et hüppaksin ainult mina, mitte need osad, mis mul küljes on, mis tähendab muidugi seda, et ma olen ikka üsna korralikult kokku pakitud. Ja mõne inimese mehe jaoks on see ilmselgelt nagu must maagia. Üks rinnahoidja on mul veel suurendav ka (sest sai kunagi netipoest tellitud ja juures polnud kirjas, et see täis topitud on), ma kujutan ette, et see ajab vaesed tissimõõturid täitsa segadusse.

Nii et teen rahvale teen ja panen siia üldhariduslikus mõttes video, kus noor daam selgitab (enda näitel), kuidas selline põnev riietusese toimib. Kui te kõike vaadata ei viitsi, siis näide sellest, mida üks korralik sportrinnahoidja teeb (ja milline on sama neiu bikiinides), on vahemikus 4:20-4:45. Alati pole vahe nii drastiline, aga korralikult tõmbab see meid kokku küll.

7 kommentaari “Mehed on NIIIII lollid

 1. Impressive küll, aga ilus…mmm… maitse asi. Revalis on üks selline tsikk, ülimusklis kulturist. No ei ole ilus, mitte mingist otsast. Üks asi on vb pildi pealt imetleda, aga reaalis…

  1. Eem.. tulime teatrist koju, mma parem edasi ei räägi. Aga kui tahate, siis olgu.. Läks õiendamiseks. Riided lendasid seljast.

 2. Oot ma ei saanud heaste aru, kas su sõbrad küsivadki Jenna Marblesi rindade kohta või oled videos ikkagi sa ise?

 3. Nii läheb, kui üle kolme-nelja päeva su blogi lugeda. Tahaks ikka kommenteerida, aga muudkui on tunne, et olen paari ringiga maailmast maas. 😀

  Tglt ma tahtsin öelda, et ega naised end ju tavaliselt peeglist ei viitsi muidu vaadata, kui et kas püksid on jalas ja juuksed liiga juustud ei ole ega põse peal liiga silmatorkavat vinni ei ole. Pluss vahel vaatavad poeakendelt, kas tagumik on ikka päriselt ja alati liiga suur ja jalad liiga jämedad – et nagu oma minapildile ikka kinnitust vahel saada.

  Ja siis nad võistlevad, näiteks agilitys. Ja neist tehakse poodiumi peal pilt. Ja nad näevad, et see beež t-särk ja rinnahpidja, millega nad päev otsa muretult ringi käisid ning millega nad varem korduvalt on ringi käinud, jätavad mulje nagu oleksid nad 1) topless ja 2)megabüstikad.

  Ja kui nad oma partnerile seda poole aasta pärast räägivad, siis ütleb too, et ahah, ma vaatasin jah, et kust sa need tissid äkki võtsid, aga ma ei mõelnud, päris kena oli. 😀 (Y)

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.