me me me

uskumatu, aga siin on külm

Päriselt. Ma pidin täna jaki selga panema ja paljad sääred ikka külmetavad. Loodetavasti on see ikka ajutine värk, sest kui ma riideid ostaksin, peaksin ma need teoreetiliselt ju tagasi Eestisse ka vedama.

P.S. Inimesed on ikka kummalised. Mäletan, et kui ma gümnaasiumis käisin, rääkisid mingid tüdrukud, et igasugu metalitüübid on ikka imelik küll – normaalne inimene ei saa ju suvel saabastega käia. See olevat suisa rõve. KÕIK tüdrukud nõustusid. Nüüd aga käib terve läänemaailma naispool ka Californias ja Sydney kuumalaine ajal rahumeeli lühikese seeliku/lühikeste pükstega ja kannab karvaseid saapaid. Hakkavad kindlasti suvel Eestis ka käima, ilma et see natukenegi rõve tunduks.

10 kommentaari “uskumatu, aga siin on külm

  1. Ära ütle, et sa seda moeröögatust näinud ei ole. Enamasti kantakse lihtsalt saapaid, mis vähemalt väljast vaadates näevad välja nagu paksud talvesaapad (vahepeal olid igal pool pildid Britneyst lühikeste teksapükste ja selliste saabastega ja ülejäänud white trash oli muidugi järgmisel päeval samas riietuses tänaval), aga täitsa esindatud on ka sellised karvasemad asjad. Arvata on, et karv on ainult väljaspool ja tegelikult meie mõistes talvel nendega käia ei kannataks (neil inimestel vist ei kannataks meie mõistes talvel üldse kuidagi käia, sest eile nägin ma poissi, kes väga külma ilma tõttu – sooja oli ainult ca 15 kraadi – SULEJOPET kandis, mitte seda kõige paksemat varianti, aga siiski ilmeksimatult sellist paksu asja, mida meil ca nulli juures selga tavatsetakse panna), aga ega ma pole näppima läinud.

  2. ma olen meie kandis talvel näinud kantavat mingeid karvaseid, mida pretensioonikalt untadeks nimetati. suvel eestis… ei ole näinud.

   enamasti kipub mu maitse kalduma sinna “funktsionaalne on ilus” kanti, seega ei taipa ma karvaste saabaste suvel kandmise mõtet.

 1. Need UGGid.
  Sihksed hirmkallid saapad, mis näevad välja nagu lääpatallatud vildid. Halvemate ortopeediliste parameetritega noortel nad ongi lääpatallatud ja oi kui kole siis on.

 2. Sametised näevad välja, nagu keegi oleks sussid jalga unustanud.

  Karvased on päris ägedad, aga ma oletan, et selleks on teatud kliimat vaja, st et talvel saab neid kanda ainult alla nulli ja suvel superkuivaga, sest väike niiskus ja nunnud on kooriku või sellise armsa roadkilli karvkattega kaetud.

  Ütleme, et kui tuumatalv või jääaeg tuleks, siis oleks eestlaste ellujäämisvõimalused kindlasti paremad selle postituse info põhjal 😛

 3. Morgie, tänan lingi eest. Ma hoian edaspidi oma laste jalavarjudel selle pilguga silma peal, et nad midagi niisugust ei teeks. Kole!

 4. Sul tuleb seal vist talv, ütleb mu sisetunne miskipärast. Et seal, kus käiakse jalad ülespoole, tuleb kevdel sügis ja suvel talv.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.