dogs

Te mu kaheharulist rihma olete näinud või?

Täitsa tõsiselt küsin. Ma juba üle kuu aja ei suuda seda kuskilt leida – aga pole seda sügisest saadik kasutanud ka, nii et kaotsi võis see minna ükskõik millal. Tegu siis sellise asjaga, millega saab kaks koera ühe jalutusrihma külge kokku ühendada. Metallist, täpselt selline nagu pildil. Kuna see kodus pole kuskilt välja tulnud, arvan, et see on ilmselt jalutuskäigu ajal mõne jalutuskaaslase kotti/taskuse jäänud.

Kilpkonn, Sirgi, Maarja? Anyone?

5 kommentaari “Te mu kaheharulist rihma olete näinud või?

    1. Leidsin üles, koerakilekottide kotti oli kukkunud. Muidu läheks kalliks juba see lõbu, Oskar alles ükspäev kaotas korraliku nahkrihma ära, pidin temaga ilma rihmata läbi linna koju tulema.

  1. Minu meelest käisid sa sellega üldse hiljem kui sügisel. Ma oleks nagu näinud ehkki ma ei mäleta, millal sa mu silma all kahe koera ja ühe inimesega käisid viimati. Äkki oli tõesti mingi november või midagi.

  2. Nojah, sul on käes juba, aga ma oleks justkui sind küll hiljem kui sügisel selle rihmaga koeri jalutamas näinud. Aga ma olen alz ka ja äkki oligi mingi november siis. See oli ju just äsja-äsja. November, ma mõtlen.

    1. Ja kaabi mu esimene komm maha siis, sest ma unustasin oma nime panna ja see ei läinud alguses üles sul ka…

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.